1000 TL mouse pad önerisi

Longteng Huoyun'a bakabilirsin.

Ya aslında aklımda kalan modeller Wraith cosmic glass Xtrfy GP4 Aqua Control 1 ve 2 pulsar parabrake gibi olabilir.

Klasse Longteng gibi ürünler olabilir.

Bunlar da olur:

uzun almayacağım

Bütçen 1.000TL ise klasse vesaire önermem açıkçası. Control istiyorsan Xtrfy ürünlerine bakabilirsin. Stokta olmadığı için ikinci el pulsar öneririm. Veya imkân var ise 1200 civarına artisan öneririm. Artisan müthiş bir şey.

1000 TL yazdım ama o kadar çıkamam aslında biraz da Speed Control Slow hangisini alsam kararsızım tek üst seviye kullandım o da mpc 450 yani pek deneyimim yok o yüzden kararsızım.

@ikseroo'nun dediklerine bak o zaman.

Makale vs göremedim.

1000 TL yazdım ama o kadar çıkamam aslında biraz da Speed Control Slow hangisini alsam kararsızım tek üst seviye kullandım o da mpc 450 yani pek deneyimim yok o yüzden kararsızım.

Makale vs göremedim.
Cam denemek istersen Wraith Cam pad modelleri fena durmuyor açıkçası. Benlik olmadığı için arka planda tutuyorum birazcık. Yoksa XTRFY bakılabilir Control olarak. Aqua Control 2 kullanıyorum ben de. Yoksa ikinci el Pulsar veya pazarlık payıyla Artisan baksan en iyisi o olacak.

Cam denemek istersen Wraith cam pad modelleri fena durmuyor açıkçası. Benlik olmadığı için arka planda tutuyorum birazcık. Yoksa Xtrfy bakılabilir Control olarak. Aqua Control 2 kullanıyorum ben de. Yoksa ikinci el pulsar veya pazarlık payıyla artisan baksan en iyisi o olacak.

Şimdi o zaman pulsar parabrake V2 Xtrfy GP4 ya da artisan Zero alabilirim ama hiç deneyimim yok zevkine değişecek bütçemde yok hangisini önerirsin Control mouse padlara okeyim ama çamur gibi ya da ufak hareketler de tıkanma olacaksa bak mıyım?

Şimdi o zaman pulsar parabrake V2 Xtrfy GP4 ya da artisan Zero alabilirim ama hiç deneyimim yok zevkine değişecek bütçemde yok hangisini önerirsin Control mouse padlara okeyim ama çamur gibi ya da ufak hareketler de tıkanma olacaksa bak mıyım?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam Artisan için şu videoyu izlemeniz iyi olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı