1000 TL oyun kulaklığı önerisi

Bütçe
1000

AWH Nsar

Decapat
İyi geceler arkadaşlar.
Kulaklık arayışı içindeyim şu an EarPods kullanıyorum.
Cloud 2 ve Kraken TE'yi kullandım ve hiç memnun kalmadım, o modelleri önermezseniz sevinirim.
Ses kalitesinin çok iyi olduğu genelde müzik dinlemek ara sıra oyun oynamak için kullanılacak kulaklık tavsiyelerinizi bekliyorum.

razer blackshark v2x kullanıyorum fazlasıyla memnunum dolayısıyla ses kart modelli düz razer blackshark v2 incelemeniniz öneririm hocam.

İyi geceler arkadaşlar.
Kulaklık arayışı içindeyim şu an EarPods kullanıyorum.
Cloud 2 ve Kraken TE'yi kullandım ve hiç memnun kalmadım, o modelleri önermezseniz sevinirim.
Ses kalitesinin çok iyi olduğu genelde müzik dinlemek ara sıra oyun oynamak için kullanılacak kulaklık tavsiyelerinizi bekliyorum.

Cloud 2 kullanıyorum ve gayet memnunum, sizin memnun kalmadığınız yanı nedir?

Hocam Cloud 2 boyutunda olursa güzel olur internetteki testlerde gözüme çok büyük geldi nedense.

hocam linkte gerçekçi boyuttaki fotoğrafları ve karşılaştırmaları var. büyük değil aksine cloud 2 kadar hemen hemen.

yaklaşık 2 ay önce ben de kulaklık arayışındaydım ve almadan önce çok araştırırım ürünleri, tabii ki denemek lazım ama yazılan çizilenlere göre blackshark v2 farklı bir deneyim sunuyor. cloud 2 de ses kasma konusunda keza çok iyi ama benim fps oyunlarıyla işim olmadığı için tercih etmedim.

HyperX Cloud ürünleri fiyatlarını hak etmiyor. Zamanında iyi olsalar da artık iyi ürünler değiller.

Geri
Yukarı