1000 TL oyun önerileri

KIZIL BARON

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Denizci
  • FC 2024
  • Hoqwarts legacy
  • God of War
  • Marvel's Spider-Man: Miles Morales
  • UNCHARTED™: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu
  • The Last of Us™ Part I
Yakın bir zaman da Steam bakiyemi 1000 TL'nin üstüne çıkaracağım. Hangisini alsam diye düşünüyorum.

Hocam FC 24 ve Spider-Man hariç hepsi başyapıt oyunlar ama hiçbir oyuna da 1000 TL verilmemeli ya. İlla seçecekseniz de Uncharted seçin.

Hocam cebimden para çıkmadan yapacağım bakiyeyi düşünüyorum indirimlerimi beklesem acaba.

Ben olsam aralarından ya GoW'ya da The Last of Us derdim. Diğerleri her ne kadar Triple A oyun diye geçse de hikaye sunumu ve oynanış olarak bunların yerini hiçbiri tutamaz. Helede Uncharted Hogwarts Legacy falan kesinlikle bu paraları hak etmiyor. Abartılan oyunlar.

Ben olsam aralarından ya GoW'ya da The Last of Us derdim. Diğerleri her ne kadar Triple A oyun diye geçse de hikaye sunumu ve oynanış olarak bunların yerini hiçbiri tutamaz. Helede Uncharted Hogwarts Legacy falan kesinlikle bu paraları hak etmiyor. Abartılan oyunlar.

Kış indirimlerini bekleyeceğim.

Kış indirimlerini bekleyeceğim.

Hocam gerçekten indirimleri bekleyin çünkü bu oyunlar gerçekten çok pahalı. Hatta bazı sitelerde eski fiyatlandırmadan indirime düşüp Steam Key olarak satılan oyunlar da var.

Benim hatırladığım bazı oyunlar GoW, Marvel's Spider-Man ve Miles Morales, Uncharted gibi oyunlar tatlı indirime giriyor. E-tail, Humble Bundle, IndieGala yakalanabilirse Voidu'da da indirime giriyor.

Arada bir bu siteleri kontrol edip düzenli olarak Sosyal'in indirim bölümünü kontrol etmenizi öneririm, kış indirimine kadar arada bir sürede indirime girerse direkt oradan alıp Steam hesabınızda kod olarak aktive edin. En mantıklısı bu şekilde olur bence.

Hogwarts Legacy'ı zam yemeden 550'ye almıştım hikayesi ahım şahım değil ama o dünyası işte dünyası inanılmaz HP hayranı olmayan ben bile ağzımın suları aka aka saatlerce oynadım yarım bıraktım ama yakında tekrar döneceğim o dünyada gezmek büyü atmak okulda basit ama eğlenceli yan görevleri yapmak çok ama çok zevkli en azından benim açımdan 1000 TL eder mi bilmem ama 500 550 TL rahat eder.

• FC 2024
  • Hoqwarts legacy
  • God of War
  • Marvel's Spider-Man: Miles Morales
  • UNCHARTED™: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu
  • The Last of Us™ Part I
Yakın bir zaman da Steam bakiyemi 1000 TL'nin üstüne çıkaracağım. Hangisini alsam diye düşünüyorum.
Ne tür oyunlar sevdiğinize bağlı. God Of War savaş sistemi çok iyidir. The Last Of Us Part 1'in hikâye anlatımı çok iyidir. Ben olsam The Last Of Us Part 1 alırdım Türkçe dublajın da büyük etkisi var tabi. Bence diğer oyunlara değmez.

İndirimde alırsanız çok iyi. Ben eTail üzerinden kuponla ya The Last of Us'ya da God of War alacağım. İndirimde Uncharted: Hırsızlar mirası koleksiyonu öneririm 2 oyun var paket yapmışlar. FC 2024 çok pahalı ve PC de bence uzun süre başında tutacağını düşünmüyorum. PS salonda futbol oyunlarını arkadaşlarla oynamak güzel.

Geri
Yukarı