1000 TL oyuncu faresi önerisi

Dark FEAR

Decapat
Daha fazla  
Kaliteli bir oyuncu faresi arıyorum. RGB falan olmasına gerek yok, kaliteli olsun yeter. Hem kablolu hem kablosuz önerirseniz sevinirim.

Hem bütçenizin altında hem de performansından memnunum. Gerek Valorant oynarken gerek günlük işlerimi hallederken bir sıkıntı çıkarmadı. Yaklaşık 2-3 senedir kullanmaktayım, tek sorunu scroll bozuldu. Scroll bozulmasının da benden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Valorant'da zıplamayı scroll dönüşüne atadığım için çok kullanıyorum. Bozuk derken hala Valorant'da işlevini görüyor ama internette gezinirken alta kayarken birden yukarı çıkıyor vs.

RAZER Deathadder Essential 6400 DPI Kablolu Siyah Gaming Mouse RZ01-03850100-R3M1 RZ01-02540100-R3M1​

619 TL

logitech G G300s 2.500 DPI Optik Kablolu Oyuncu Mouse - Siyah 910-004346​

739 TL

Rampage DROP M3 Beyaz RGB Şarjlı Kablolu/Kablosuz 10000DPI 10D Gaming Oyuncu Mouse​

807 TL

Bu oyuncu fareleri hem kaliteli hem de markaları da iyi. Sondakini öneririm.

RAZER Deathadder Essential 6400 DPI Kablolu Siyah Gaming Mouse RZ01-03850100-R3M1 RZ01-02540100-R3M1​

619 TL

logitech G G300s 2.500 DPI Optik Kablolu Oyuncu Mouse - Siyah 910-004346​

739 TL

Rampage DROP M3 Beyaz RGB Şarjlı Kablolu/Kablosuz 10000DPI 10D Gaming Oyuncu Mouse​

807 TL

Bu oyuncu fareleri hem kaliteli hem de markaları da iyi. Sondakini öneririm.
Rampage'den hisse aldın galiba kardeşim. Rampage zaten alınmaz, Logitech'e de o para verilmez. Razerdan da daha iyi seçenekler mevcut.

Fiyat olarak 1500'e de çıkabilirim. Sizce Razer Deathadder v2 alınabilir mi ?

En son Redragon M808 storm mouse kullanmıştım tasarımı, ele oturuşu hoşuma gitmişti. Sanırım IPS değeri 200, bu değer kötü mü? Aynı ürün bir daha alınır mı?

Son düzenleme:
Hem bütçenizin altında hem de performansından memnunum. Gerek Valorant oynarken gerek günlük işlerimi hallederken bir sıkıntı çıkarmadı. Yaklaşık 2-3 senedir kullanmaktayım, tek sorunu scroll bozuldu. Scroll bozulmasının da benden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Valorant'ta zıplamayı scroll dönüşüne atadığım için çok kullanıyorum. Bozuk derken hala Valorant'ta işlevini görüyor ama internette gezinirken alta kayarken birden yukarı çıkıyor vs.

Senden kaynaklı değil farenin kronik sorunu. Tekerleğin arasına üfleyerek geçirmeyi deneyebilirsin ama bir süre düzelse sonrasında bile tekrar edecektir.

Fiyat olarak 1500'e de çıkabilirim. Sizce Razer DeathAdder V2 alınabilir mi?

En son Redragon M808 storm mouse kullanmıştım tasarımı, ele oturuşu hoşuma gitmişti. Sanırım IPS değeri 200, bu değer kötü mü? Aynı ürün bir daha alınır mı?

M808 seçimden sonra bir dönem zam yemediği ve diğer fareler yediği için fıyatı uygunda kalıp öneriliyordu şu anki fiyatını hak etmiyor.

Hepsiburada üzerinde 1600 liraya dav2 Pro varmış değerlendirilebilir diye düşünüyorum. Bu arada tutuş şekliniz nedir?

Nays kartla alınırsa 150 TL civarı geri ödeme alabilirsiniz.

Rival 3 ve G300s öneren arkadaşları da ciddiye almamanız faydanıza olacaktır.

Son düzenleme:
Senden kaynaklı değil farenin kronik sorunu. Tekerleğin arasına üfleyerek geçirmeyi deneyebilirsin ama bir süre sonra düzelse bile tekrar edecektir.

M808 seçimden sonra bir dönem zam yemediği ve diğer fareler yediği için fıyatı uygunda kalıp öneriliyordu şu anki fiyatını hak etmiyor.

İncehesap'ta 1600 liraya dav2 Pro varmış değerlendirilebilir diye düşünüyorum. Bu arada tutuş şekliniz nedir?

Rival 3 ve G300s öneren arkadaşları da ciddiye almamanız faydanıza olacaktır.

Tutuş şeklim palm.

Geri
Yukarı