1000 TL oyuncu klavyesi önerisi

Anıl H.

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Endüstri mühendisliği
Maalesef bilgisayarımın olduğu oda da ki camı açık unuttuğumdan klavyem yağmura maruz kaldı ve çöp oldu. Diğer ekipmanları bir şekilde garanti kapsamında tamir ya da bire bir değişimini sağladım fakat klavyem kaldı. Sizden ricam eski klavyemin performansını aratmayacak seviyede bir klavye önerisi.

Klavyeden beklentilerim:

RGB ve iyi bir yazılım desteği.
Sessiz olması. ( Bir mekanik klavyenin olabileceği kadar elbette)
Mümkünse neden bu klavye denildiğinde aklınıza gelen ilk özellikler kısaca önerme sebebi.

Eski Klavyem: Corsair Strafe RGB Silent (Cherry MX Red)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bol alternatifli bir liste oluştu, fiyatlar Adeks, GameEkstra, İtopya ve QPBilişim'den alınmadır.
  • Roccat Suora FX RGB (Bizde çok talep görmediği için eski stok fiyatıyla satılıyor, Amazon'da $160 civarı normal fiyatı ama bizde şuan 500 TL)
  • Gigabyte Aorus K7 RGB 732 TL
  • SteelSeries Apex M750 750 TL
  • Hyperx Alloy Elite RGB 900 TL (Kullanıyorum)
  • HyperX Alloy Fps RGB 650TL Markanın dediğine göre Aralık başı stok yenilenebilecekmiş
  • Cooler Master MK750 1100 TL (İncelemesini yaptığım bir model. 1 hafta kadar kullanabildim sadece)
  • Corsair K70 950 TL (Daha önce kullandım)
  • Asus Rog Strix Flare 1000 TL civarı
  • Logitech G513 Carbon RGB 1150 TL civarı
Çok değil 3-5 ay önce bu bütçeyle Corsair K95 Platinum MX Speed alınıyordu, 100-150 Lira da para artıyordu. Şimdi alabileceklerin içerisinde en iyi 3 klavye HyperX Elite RGB, K70 RGB ve K68 RGB. Hepsinde Cherry MX Red seçeneği var, senin MX Silent kadar olmasa da sessizler.

Bol alternatifli bir liste oluştu, fiyatlar Adeks, GameEkstra, İtopya ve QPBilişim'den alınmadır.
  • Roccat Suora FX RGB (Bizde çok talep görmediği için eski stok fiyatıyla satılıyor, Amazon'da $160 civarı normal fiyatı ama bizde şuan 500 TL)
  • Gigabyte Aorus K7 RGB 732 TL
  • SteelSeries Apex M750 750 TL
  • Hyperx Alloy Elite RGB 900 TL (Kullanıyorum)
  • HyperX Alloy Fps RGB 650TL Markanın dediğine göre Aralık başı stok yenilenebilecekmiş
  • Cooler Master MK750 1100 TL (İncelemesini yaptığım bir model. 1 hafta kadar kullanabildim sadece)
  • Corsair K70 950 TL (Daha önce kullandım)
  • Asus Rog Strix Flare 1000 TL civarı
  • Logitech G513 Carbon RGB 1150 TL civarı

Son düzenleme:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı