1000 TL oyuncu kulaklığı önerisi

HyperX Stinger Core (Bu fiyata bir daha bulunamayabilir)

Razer Kraken Lite

Opsiyonel

Opsiyonel 2

Attığın ürünlerin tamamı Amerika'nın 10 dolarlık marketlerinde sepetlerde satılan ürünler. Kablolarının içerisindeki bakır alaşımların tamamı aşırı ince olduğundan en ufak bir bükülmede kopuyorlar. Bilmediğiniz konularda lütfen insanlara öneri sunmayın. Sizin 5-10 saniyede yazıp geçtiğiniz ürünleri insanlar yıllarca kullanma ümidiyle satın alıyor. 3 yıldır kullandığım bir kulaklığı öneriyorum, herhangi bir sebep göstermeden beğenmeyerek insanları yanlış yönlendiriyorsunuz. 3 yıldır kullanıyor oluşum sanırım sizin için hiçbir şey ifade etmiyor. Bu kadar körelmişsiniz ürün önerisi konusunda.

Attığın ürünlerin tamamı Amerika'nın 10 dolarlık marketlerinde sepetlerde satılan ürünler. Kablolarının içerisindeki bakır alaşımların tamamı aşırı ince olduğundan en ufak bir bükülmede kopuyorlar. Bilmediğiniz konularda lütfen insanlara öneri sunmayın. Sizin 5-10 saniyede yazıp geçtiğiniz ürünleri insanlar yıllarca kullanma ümidiyle satın alıyor. 3 yıldır kullandığım bir kulaklığı öneriyorum, herhangi bir sebep göstermeden beğenmeyerek insanları yanlış yönlendiriyorsunuz. 3 yıldır kullanıyor oluşum sanırım sizin için hiçbir şey ifade etmiyor. Bu kadar körelmişsiniz ürün önerisi konusunda.

Hocam ona bakarsanız ben de yaklaşık 2 senedir Rival 3 kullanıyorum ama millet hiçbir zaman önermiyor. Birkaç kişide ürün iyi çıkıyor diye niye daha kalitesizini önerelim?

Önerdiğim ürünün mikrofonu üst düzey kaliteye sahip. Kablosu örgü kablo ve oldukça kalın. Üzerinde EQ ayarı, mikrofon açma-kapama tuşu, ses açma-kısma tuşu gibi özelliklere sahip. Kulak üstü pedleri genişleyebilir olduğundan kafa üstüne baskı yapmaz ve ağrıya neden olmaz. Pedleri yeterli genişliğe sahip olduğundan kulağı ağrıtmaz ve terletmez. Ama olur mu canım? Razer yazıyor üzerinde! Razer almalısın! :D

Önerdiğim ürünün mikrofonu üst düzey kaliteye sahip. Kablosu örgü kablo ve oldukça kalın. Üzerinde EQ ayarı, mikrofon açma-kapama tuşu, ses açma-kısma tuşu gibi özelliklere sahip. Kulak üstü pedleri genişleyebilir olduğundan kafa üstüne baskı yapmaz ve ağrıya neden olmaz. Pedleri yeterli genişliğe sahip olduğundan kulağı ağrıtmaz ve terletmez.

Bahsettiğiniz kulaklık için olumlu olan şeyler var evet kabul ama malzeme kalitesi açısından hiç güven vermiyor HyperX kadar.
Açık konuşalım, sırf mikrofon kalitesi yüksek diye bir kulaklık o paraları alamaz. Bu kulaklığı kulağınızdan çıkarırken bile size güven vermesi gerekir. Gamepower'ın malzeme kalitesi HyperX'e kıyasla çok daha kötü ve HyperX'e göre daha az güven veriyor.
Gelelim bahsettiğiniz tuşlara; ben aktif olarak AOC GH300 kullanıyorum, bahsettiğiniz düğmeler bende de mevcut ama kullanışlılığı kişiye bağlıdır. Ayşe kullanıyordur memnundur, Mehmet kullanmıyordur memnun değildir.
Kulak üstü padlerinin terletmemesi için suni deri olmaması gerekir. Hatırladığım kadarıyla Raijin modeli suni derili.
Padleri küçük kulaklıklı veya gözlük takan kişilerde rahatsızlık yaratabilir.
Kafaüstü padlere gelecek olursak da bahsettiğiniz şey neredeyse her kulaklıkta artık mevcut.

Önerdiğim ürünün mikrofonu üst düzey kaliteye sahip. Kablosu örgü kablo ve oldukça kalın. Üzerinde EQ ayarı, mikrofon açma-kapama tuşu, ses açma-kısma tuşu gibi özelliklere sahip. Kulak üstü pedleri genişleyebilir olduğundan kafa üstüne baskı yapmaz ve ağrıya neden olmaz. Pedleri yeterli genişliğe sahip olduğundan kulağı ağrıtmaz ve terletmez. Ama olur mu canım? Razer yazıyor üzerinde! Razer almalısın! :D
Önerdiğiniz ürün changyou, online oyun şirketinin fason olarak üretim yaptırdığı ve "Changyou.com - Gamepower" markası ile satılan bir üründür. Bir süre Everest ve Snoopy ile aynı üretim tesisinden çıkıyordu, şuan durum nedir bilmiyorum belki değişmiştir üretimleri ancak sanki çok kalburüstü, kaliteli, premium bir ürün kullanıyorsunuz da öneriyorsunuz gibi havalara girmeyin.

Razer yazıyor üzerinde! Razer almalısın!
Konunun bununla hiçbir ilgisi yok. Kalite tesadüf değildir. Orada 4 adet ürün önerdim, Galax, HyperX ve Razer kalitesini ispat etmiş ürünler. Redragon da reklamı yapılmadığı için bilinmiyor sadece. Bu platformda cartpower, curtforce ürünler tavsiye etmiyorum. Önemli olan markası da değil aslında. Mühim olan verdiğin paraya aldığın kalite + kurumsal satış sonrası destek.

Önerdiğiniz ürün changyou, Online oyun şirketinin fason olarak üretim yaptırdığı ve "Changyou.com - Gamepower" markası ile satılan bir üründür. Bir süre Everest ve snoopy ile aynı üretim tesisinden çıkıyordu, şu an durum nedir bilmiyorum belki değişmiştir üretimleri ancak sanki çok kalburüstü, kaliteli, premium bir ürün kullanıyorsunuz da öneriyorsunuz gibi havalara girmeyin.

Arkadaş Gamepower'la HyperX'i aynı kefeye koyduğu an koptum ben zaten. Hiç anlatmayın hocam gerek yok.

Konunun bununla hiçbir ilgisi yok. Kalite tesadüf değildir. Orada 4 adet ürün önerdim, Galax, HyperX ve Razer kalitesini ispat etmiş ürünler. Redragon da reklamı yapılmadığı için bilinmiyor sadece. Bu platformda cartpower, curtforce ürünler tavsiye etmiyorum. Önemli olan markası da değil aslında. Mühim olan verdiğin paraya aldığın kalite + kurumsal satış sonrası destek.

Ekstradan bir de şu durum da var, bu zart zurtpower markaların birçoğu sadece ucuz ve düzgün reklamlamayla paylaşıldığı için bu kadar satılıyor. Azıcık düşünün; bu kulaklıkları biraz gerin, zaten kulaklıktan çat çut ses gelir.
Ne AOC, Logitech, Razer, Galax, JBL, Havit, Corsair gibi markalarda böyle bir malzeme sorunu yaşarsınız, ne de kusurlu ürün aldığınız için kurumsal destekten koparsınız. Aksine bu hatayı telafi etmek için size hemen ulaşıp gerekli yardımı yaparlar. Gerekirse model yoksa bir üst modeli yollarlar ki müşteri memnuniyeti bozulmasın.
Siz hiç bu zartzurtpower markalarda gördünüz mü bunu?
Dipnot: Hocam sizi etiketledim ama size lafım yok, sadece biraz ekleme yapmak istedim.

Son düzenleme:
İkisi de aynı marka denilebilir çünkü ikisi de çin malı. Çin'de üretiliyor, Türkiye'ye toptan satışı yapılıyor. Ben yine de kendi kullandığım ürünü öneririm. Bu fiyata daha iyisini bulabilen varsa "beğenmedim" atmak yerine konuya dahil olabilir :D

Forumda bu bütçe için en çok önerilen model falan değil. Sabah akşam kulaklık konularındayım. Lütfen genelleme yaparak insanları yanlış yönlendirmeyin.
Yakın zamanlarda Corsair HS50 Pro vardı zam yedi maalesef. Daha iyisini öneremeyiz H2002P haricinde. Konu sahibine de haberi olsun.

Bütçe 2.5 bin TL'ye çıktı Logitech olacak ne önerirsiniz G435 iyi mi?
Hayır. Berbat. Corsair HS80 bakın. Logitech olarak bu bütçeye öneri yok hepsi kötü ikinci el G535 bakarsanız onu öneririm.

Geri
Yukarı