1000 TL oyuncu mouse önerisi

Bütçe
1000

rotindaa21

Centipat
Daha fazla  
Mouse almak istiyorum ama özelliklerinden tam olarak anlamıyorum. Aradığım özellikler arasında kablolu olması ve küçük olmaması var. Yardımcı olabilir misiniz?

Steelseries Rival 3

Steelseries Prime

HyperX Pulsefire FPS Pro

HyperX Pulsefire Haste

El ölçülerinizi hesaplayıp içlerinden elinize en iyi oturacak olanı tercih edebilirsiniz, genelde Prime ve Haste yönünde kamuoyu daha pozitif; alırken göz önünde bulundurun.
Hocam, 4 tane öneri çok kafa karıştırıcı oldu, karar veremedim. Önerdiğiniz 2 tanesi arasında hangisi daha iyidir sizce? Bir de, FPS Pro hepsinden daha pahalı. Daha pahalı olması, daha iyi olduğu anlamına mı geliyor?

Hocam, 4 tane öneri çok kafa karıştırıcı oldu, karar veremedim. Önerdiğiniz 2 tanesi arasında hangisi daha iyidir? Sizce? Bir de, FPS Pro hepsinden daha pahalı. Daha pahalı olması, daha iyi olduğu anlamına mı geliyor?

Rival 3 kronik sorunlu Pulse fire haste veya SS Prime arasından seçeceksin o da senin el boyutuna bağlı SS Prime daha büyük.

Rival 3 kronik sorunlu Pulse fire haste veya SS Prime arasından seçeceksin o da senin el boyutuna bağlı SS Prime daha büyük.
Razer Cobra RZ01-04650100-R3M1 Optik Kablolu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe buna da bakabilirsin.

Hocam, son attığınız hem boyut olarak hem de görsel olarak diğerlerinden daha iyi bunu sipariş geçeyim. Yok derseniz, PulseFire Haste daha iyi, onu alayım.

Bence PulseFire daha iyi https://www.akakce.com/mouse/en-ucu...g-kablolu-optik-oyuncu-fiyati,1159826453.html

Hocam, son attığınız hem boyut olarak hem de görsel olarak diğerlerinden daha iyi bunu sipariş geçeyim. Yok derseniz, PulseFire Haste daha iyi, onu alayım.

Ama boyut olarak cobra sana uyuyorsa onu al tabii ki. Hangisinde rahat edersen.

Hocam, 4 tane öneri çok kafa karıştırıcı oldu, karar veremedim. Önerdiğiniz 2 tanesi arasında hangisi daha iyidir sizce? Bir de, FPS Pro hepsinden daha pahalı. Daha pahalı olması, daha iyi olduğu anlamına mı geliyor?
Fiyat konusunda o şekilde bir çıkarım yapmak pek doğru olmaz hocam. Gamepower'ın bol ışıklı "Gaming" bir mouse'unu Prime'dan daha pahalıya bulmanız çok olası, ama kalite bakımından mukayese edilmezler.

Onun haricinde söylediğim gibi genel olarak SS Prime ve Haste daha müspet yaklaştığım iki mouse. El ölçülerinizi mezura vb. bir şeyle ölçerek hangisinin size daha uygun olduğunu görebilirsiniz. Haste tüm grip type'lara uygun olması amacıyla tasarlanmış ve ortalama ebatlarda olan bir ürün. Prime ise ortalamadan biraz daha büyük olmasıyla ön plana çıkan bir mouse. Şahsen eğer elinize oturuyorsa Haste iyi bir tercih olacaktır diye düşünüyorum.

Razer Cobra RZ01-04650100-R3M1 Optik Kablolu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe buna da bakabilirsin.
Hocam kesinlikle kötü bir maksatla değil sadece öğrenmek için soruyorum, Rival 3'ün kronik sorunu nedir?

Hepinize ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. Yaptığınız öneriler sonucunda Pulsefire Haste'i sipariş geçmeye karar verdim. Yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı