1000 TL PS4 için monitör

PS4 için monitör önerir misiniz arkadaşlar.

Not: Fiyat 1000 TL. Daha üstü olmaz.

Gören cevap verirse sevinirim aciliyeti var.

İnç olarak ne kadar istiyorsun? 27Inc falan olmazsa 1000'in üzerine rahat çıkar.
Tek kulaklı PS4 kulaklığı uygun değil mi?

Bu zaten Ps'yle geliyor tek kualklıklı tek jack girişli mikrofon falan o jackdan iletilir ki o da Kol'a takılır.

Son düzenleme:
24 Inc uygun benim için.

Monitörden ses alamayacağınıza göre(hoporlör olmadığı için) Dualshock4'e kulaklık takıp ses alabilirsiniz ama bence sırf FIFA için mönitör almayın derim genelde FPS oyunları için tercih edilir eğer bütçenizde 300-500 artış yaparsanız 32 Inc televizyon alabilirsiniz.

Monitörden ses alamayacağınıza göre(hoporlör olmadığı için) Dualshock4'e kulaklık takıp ses alabilirsiniz ama bence sırf FIFA için mönitör almayın derim genelde FPS oyunları için tercih edilir eğer bütçenizde 300-500 artış yaparsanız 32 Inc televizyon alabilirsiniz.

Televizyon kablosu odalara yetmediği için monitör alıcam zaten.Fifa-Fortnite-R6 oynuyorum bu 3 oyun için kullanıcam

Bu monitörde bu oyunları oynayabilir miyim sizce ? Veya bu oyunlar için başka öneriniz var mı ?

Televizyon kablosu odalara yetmediği için monitör alıcam zaten.Fifa-Fortnite-R6 oynuyorum bu 3 oyun için kullanıcam

Bu monitörde bu oyunları oynayabilir miyim sizce ? Veya bu oyunlar için başka öneriniz var mı ?
Hdm girişi yapabildiğin her monitörde oyun oynarsın arkadaşım.60hz 1080p yeterli,IPS panel viewsonic güzel gözüküyor ,ama ekstra hoparlör şart bence dahili hoparlör yoksa,dualshocktan kulaklıkla pek iyi olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Televizyon kablosu odalara yetmediği için monitör alacağım zaten. FIFA-FortNITE-R6 oynuyorum bu 3 oyun için kullanacağım.

Bu monitörde bu oyunları oynayabilir miyim sizce? Veya bu oyunlar için başka öneriniz var mı?

Televizyon olayını anlamadım ama eğer R6 oynayacaksanız monitör olabilir mantıklı seçim olur ama sırf FIFA için monitör almam ben şahsen daha büyük ekran da daha zevk alırım basket futbol oyunların da.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı