1000 TL PSU önerisi

LindaR35

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. MSI MAG Forge 100R veya benzeri mesh 4 veya 3 fanli kasa almayi dusunuyorum, kasa onerisi de olursa iyi olur. 550W -650W PSU ariyorum onerisi olan var mı acaba? Zalman ve Cougar markalar var ama emin olamiyorum. Herkes farkli bir şeyler soyluyor markalar hakkinda. Yardimci olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sosyalde HighPower çılgınlığı var ancak ben Zalman tavsiye ediyorum. 6 koruma mevcut.

Zalman ZM650 GV II
Avantajı daha iyi soğutma ve stabil çalışma prensipleri.

Aynı şekilde 6 korumalı olan HighPower da tercih edebilirsiniz. Avantajı 80+ Gold oluşu.
High Power 600 +80 Gold

PSU alırken markaya bakılmamalı. Sisteminiz nedir?
Hocam yeni topluyorum sistemi
Islemci : ryzen 5 5600g
Anakart : Msi b450m mortar max
Ram : T-force delta rgb 2x8
Ilerde ekran karri alacagim icin 600w psu olursa iyi olur galiba. Bu arada her hangi bir parcada daha iyi bir oneriniz varsa ayni fiyat veya daha dusuk bilgilendirirseniz sevinirim.

Msi psu da gozum kalmadi degil acikcasi. Keske 600w olsaydi🙄Msi baya iyi bir marka. Kasayida msi almayi dusunuyorum.

Sosyalde HighPower çılgınlığı var ancak ben Zalman tavsiye ediyorum. 6 koruma mevcut.

Zalman ZM650 GV II
Avantajı daha iyi soğutma ve stabil çalışma prensipleri.

Aynı şekilde 6 korumalı olan HighPower da tercih edebilirsiniz. Avantajı 80+ Gold oluşu.
High Power 600 +80 Gold
Hocam zalman 650w attiginiz biraz pahali gibi. Zalman 600w oneriyormusunuz? 200tl fark ediyo

Anakartta msi 👑😅

Hocam yeni topluyorum sistemi.
Islemci: Ryzen 5 5600G.
Anakart: MSI B450M Mortar Max.
RAM: T-Force Delta RGB 2x8.
İleride ekran karri alacagim icin 600W PSU olursa iyi olur galiba. Bu arada herhangi bir parcada daha iyi bir oneriniz varsa ayni fiyat veya daha dusuk bilgilendirirseniz sevinirim.

MSI PSU da gozum kalmadi degil açıkçası. Keske 600W olsaydi🙄msi bayağı iyi bir marka. Kasayida MSI almayi dusunuyorum.

Hocam Zalman 650W attiginiz biraz pahali gibi. Zalman 600W oneriyor musunuz? 200TL fark ediyor.

Anakartta MSI 👑😅

MSI'ın fiyatı güzel ama o fiyata CX550F varken MSI alınmaz.

Bu arada amazon yurt disindan mi geliyor?

Bunu alın. Yukarıdaki High Power da olur da Zalman'ı önermem.
550w yeterli olurmu acaba?

MSI'ın fiyatı güzel ama o fiyata CX550F varken MSI alınmaz.
Corsair daha iyi mi yani ?

Evet Corsair daha iyi. İleride alacağınız ekran kartını ne düşünüyorsunuz? Ona göre değişir.
Ekran kartini hoc arastirmadim suan pahali olduklari icin. Ornek bir ekran karti soyleyeyim diyecem ama ekran kartlarindan hic anlamiyorum arastirmadim. Yani 5600g den 1.5 -2 kat daha iyi bir performans veren bir ekran karti alirim herhalde.

Evet Corsair daha iyi. İleride alacağınız ekran kartını ne düşünüyorsunuz? Ona göre değişir.
550w yeterli olurmu hocam?

PSU alırken markaya bakılmamalı. Sisteminiz nedir?
Moderator bey herhangi bir oneriniz var mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı