1000 TL R5 3600 için soğutucu önerisi

Glox

Hectopat
Daha fazla  
Ryzen 5 3600 kulanıcısıyım ve kasamın hava akışı pek iyi değil. Stok soğutucu kullanıyorum. Bana 600-1000 TL arasında soğutma tavsiye edebilir misiniz? Hava veya sıvı soğutma fark etmez, boyutu abartı olmasın yeterli. Bu arada arkadaşlar, kasam Corsair Spec Delta RGB 650W.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıvı soğutma:

Kule tipi:
ID-COOLING SE-224-XT Black 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyat (N11 üzerinde beyaz renkli modeli 20TL daha ucuz)

Sıvı soğutma:

Kule tipi:
ID-COOLING SE-224-XT Black 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyat (N11 üzerinde beyaz renkli modeli 20TL daha ucuz)

Ekleme yapayım, sıvı soğutma için pek çok alternatifin var:

gibi.

Kule tipi kısmında da aynı şekilde Snowman T6 bakabilirsin.

Benim dediklerim sadece alternatif, yukarıdaki öneriler de çok güzel.

Kule tipi olarak SE-234 yerine SE-224-XT oneririm.

O da zaten önerildi hocam, ilk mesajda var görmediniz sanırım :)

Ama evet bence de 224 XT daha mantıklı, diğeri overpriced geliyor bana.

O da zaten önerildi hocam, ilk mesajda var görmediniz sanırım :)

Ama evet bence de 224 XT daha mantıklı, diğeri overpriced geliyor bana.
Pardon gormemisim.
@Sir Benjamin Mesaj hakkim kalmadi buradan yazayim dedim. Okulla ilgileniyorum bu aralar, sinavlarda basladi. O yuzden aktif olamiyorum. Bazi arkadaslarida goremiyorum, sorayim dedim. Iyi geceler 😘🙃

Son düzenleme:
193 liraya kargo dahil raijintek leto RGB aldim gayet sessiz ve yeterli geldi 65 dereye e kadar fank 800 900 devri gecirtmiyorum oyunlarda da Max 70 görüyorum yüzde 70'e kadar fan devri ile, bana çok fp geldi isterseniz düşünün, Ryzen 3600 için çok pahalıya gerek yok ancak ileriye dönük diyorsanız bilmem.

Hepinize teker teker teşekkür ediyorum hepsini araştıracağım Snowman kule tipi soğutucu şu an kafama yattı gibi ama dediğim gibi biraz daha araştırıp kararımı vereceğim hepinize teşekkür ederim.

Geri
Yukarı