1000 TL R5 5600 için kule tipi soğutucu tavsiyesi

adardemir

Decapat
Daha fazla  
Mid Tower kasa mATX anakarta uyumluluğu lazım. Ryzen 5 5600 işlemcim stok fan ile yük altındayken 90 derecelere kadar çıkıyor bu sıcaklık değerlerini 60,70 lere düşürebilecek bir kule tipi soğutucu önerir misiniz?
Bütçe maksimum 1000 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
ID Cooling SE-214-XT , SE-224-XT

Mid Tower kasa mATX anakarta uyumluluğu lazım. Ryzen 5 5600 işlemcim stok fan ile yük altındayken 90 derecelere kadar çıkıyor bu sıcaklık değerlerini 60,70 lere düşürebilecek bir kule tipi soğutucu önerir misiniz?
Bütçe maksimum 1000 TL.

ID Cooling SE-214-XT , SE-224-XT ve Perfan 120H modeli hakkında çok pozitif yorum gördüm fakat çevremde kullanan olmadığı ve ismini daha önce duymadığım için CM'yi seçtim. Eğer kullanmayı düşünürseniz Fortnite, Warzone 2.0 ve Forza 5'de extreme ayarlarda 65 dereceyi geçmedi. Tavsiye ederim.

ID-Cooling SE-214-XT, SE-224-XT ve perfan 120h modeli hakkında çok pozitif yorum gördüm fakat çevremde kullanan olmadığı ve ismini daha önce duymadığım için CM'yi seçtim. Eğer kullanmayı düşünürseniz Fortnite, Warzone 2.0 ve Forza 5'te Extreme ayarlarda 65 dereceyi geçmedi. Tavsiye ederim.

Sanırım ben sizin attığınız bu modeli beğendim CM markası bana da daha güvenilir geliyor yanında termal macun falan geldi mi?

Ekleme yapayım, eğer kasanız sağlam değilse biraz eğilme yapıyor ve ekran kartı ve fan üst üste biniyor. Son postlarımdan sorunu nasıl çözdüğümü görebilirsiniz. Onun dışında bir sorunu yok.

Çok teşekkür ederim hocam bu modeli alacağım büyük ihtimal sizde R5 5600 kullanıyorsunuz değil mi?
Doğrudur. Kurulumda sorun yaşarsan discord adresini bırak mesaj atayım yardımcı olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı