1000 TL Red Switch klavye önerisi

Bütçe
1000
Bana kalirsa - 300 TL'ye Gateron red Switch ayrica ASUS'un o kadar fiyat düşeceğini sanmıyorum.

Gateron red Switch hocam site guvenilir Amazon gibi musteri hizmetlerini bilmiyorum ama.
Üründe sorun çıkarsa iade konusunda Amazon gibi kolay mı acaba? Bir de bu klavyenin enter tuşu küçük mü? İngilizce klavye sanırım.

Asus o fiyata düşüyor, kaç kez indirimde gördüm. Kendimde normalde 1.600TL iken indirimde 900 Liraya aldım.:)
Kailh kullanıyor.
Kailh mi Gateron mu Cherry mi daha iyi?
Ben İtopyadan almıştım, orda bir kaç kez daha girdi indirime. Birde Incehesapta bir 2 kez cuma günleri denk geldim.
En son ne zaman girdiğini hatırlıyorsunuz? Yeni yılla beraber bir çok ürüne zam geliyor.

Son düzenleme:
Üründe sorun çıkarsa iade konusunda Amazon gibi kolay mı acaba? Bir de bu klavyenin enter tuşu küçük mü? İngilizce klavye sanırım.

En son ne zaman girdiğini hatırlıyorsunuz? Yeni yılla beraber bir çok ürüne zam geliyor.
En son 3 hafta önce girmiş. Girerse önümüzdeki hafta girer, bu fiyattan ürünü satamıyorlar çünkü 1900 Liraya daha kaliteli ürün çok var. Önümüzdeki hafta girmezse bu klavyeyi çok beklemeyin. Şaşırttı beni de.

En son ne zaman girdiğini hatırlıyorsunuz? Yeni yılla beraber birçok ürüne zam geliyor.

O siteden hiç alışveriş yapmadım çeşitli forumlara ve sikayet var gibi sitelere bakın isterseniz ama sıkıntı çıkartcaklarını sanmam.
Hepsi kaliteli Switch cheery MX daha iyi diyorlar ama bence hepsi gercekten kaliteli Switch'ler üzceklerini sanmam.

Arkadaşlar dün maalesef xpg summoner rgb cherry mx red klavyem bozuldu. Space tuşuna bastığımda noktalar çıkıyor ve klavye saçmalıyordu. Garantiye yolladım. Daha 2 aylık klavyeydi bir de. Kullanımı falan çok rahattı ancak bozuldu işte.
Bugün steelseries apex 7 aldım. Çok daha konforlu. Almışken iyi klavye almak lazım gerçekten, yoksa olur olmadık yerde bozulup insanın canını sıkıyor.

Arkadaşlar dün maalesef xpg summoner rgb cherry mx red klavyem bozuldu. Space tuşuna bastığımda noktalar çıkıyor ve klavye saçmalıyordu. Garantiye yolladım. Daha 2 aylık klavyeydi bir de. Kullanımı falan çok rahattı ancak bozuldu işte.
Bugün steelseries apex 7 aldım. Çok daha konforlu. Almışken iyi klavye almak lazım gerçekten, yoksa olur olmadık yerde bozulup insanın canını sıkıyor.
Yazılımı silmeyi falan denedin mi? Yazılımı saçmalıyor. Bir de baya üst klavyeye geçmişsin.

Geri
Yukarı