1000 TL red Switch klavye önerisi

Sağolun o zaman alıyorum ben
Beyaz alırsanız Yellow switch alın, siyah isterseniz sadece Red var zaten. Fiyatında gayet iyi, DK61E'nin Triple Mode içeren sürümü zaten, bir de Yellow switch seçeneği var.

Beyaz alırsanız yellow Switch alın, siyah isterseniz sadece red var zaten. Fiyatında gayet iyi, DK61E'nin triple mode içeren sürümü zaten, bir de yellow Switch seçeneği var.

Beyaz model almayı düşünüyorum Switch'lerden pek anlamam da red Switch en pahalisi ama firsat var diye digerleriyle ayni fiyat daha iyi olmaz mı?

Beyaz model almayı düşünüyorum Switch'lerden pek anlamam da red Switch en pahalisi ama firsat var diye digerleriyle ayni fiyat daha iyi olmaz mı?
Hocam Kemove K61 1300TL fiyat bandında fiyatını fazlasıyla hak eden bir klavye. 3 modlu (2.4ghz/bluetooth/kablolu) , Pre-lubed Gateron G Pro switchler ile geliyor. Zaten 3-5 pin hot-swappable bir klavye. Alacaksanız da Yellow switch modelini alın. Gateron en iyi Yellow switch üreticilerinden birisi.

Hocam Kemove K61 1300TL fiyat bandında fiyatını fazlasıyla hak eden bir klavye. 3 modlu (2.4ghz/bluetooth/kablolu), pre-lubed Gateron G PRO Switch'ler ile geliyor. Zaten 3-5 pin hot-swappable bir klavye. Alacaksanız da yellow Switch modelini alın. Gateron en iyi yellow Switch üreticilerinden birisi.

Anladım teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı