1000 TL Red Switch Mekanik Klavye Önerisi

Bütçe
1000

AFIK

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,

Başlıkta da belirttiğim gibi mekanik klavye arıyorum red Switch aramamın sebebi tamamen daha sessiz olması. Önceliğim klavyenin sessiz olması diyebiliriz yani. Tam olarak türler arasındaki farkı bilmemekle beraber fonksiyon tuşlarının bulunmasını istiyorum(%60 yazan küçük klavyelerden istemiyorum). TKL olabilir(sadece numpad eksik olduğu için) diye düşünüyorum. Eğer önereceğiniz ürün gerçekten fark yaratacaksa bir miktar bütçemi esnetebilirim. Şimdiden yardımcı olan herkese çokça teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mekanik klavyenin en sessizi bile maalesef ses çıkartıyor, ben bu yüzden membran klavyeye yönelmek durumunda kalmıştım.

Mekanik klavyenin en sessizi bile maalesef ses çıkartıyor, ben bu yüzden membran klavyeye yönelmek durumunda kalmıştım.
Evet biliyorum ama blue switchle cherry red aynı değil, maksat evdekiler rahatsız olmasın bir de uzun kullanımda şantiyeden çıkmışım gibi hissetmeyeyim istiyorum 😁

Logitech G413 SE

Şöyle bir klavye buldum görüntüsü çok hoşuma gitti sade ve şık fakat brown switch olduğu için çok şüpheliyim.

Evet biliyorum ama blue switchle cherry red aynı değil, maksat evdekiler rahatsız olmasın bir de uzun kullanımda şantiyeden çıkmışım gibi hissetmeyeyim istiyorum 😁

Logitech G413 SE

Şöyle bir klavye buldum görüntüsü çok hoşuma gitti sade ve şık fakat brown switch olduğu için çok şüpheliyim.
Brown Switch bence Blue ve Red'e kıyasla daha güzel. Ses olarak da sizi üzmeyecektir. Özellikle Valorant, LoL, Dota vb. oyunlar oynuyorsanız iyi bir tercih olacaktır ve yanlış tıklamaların önüne geçecektir. Fiyatı da uygun geldi bana.

Şunu da eklememde fayda var Logitech'in Brown switchleri Cherry MX Red switchlere göre daha sessiz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yukarıdaki bağlantıdan da dinleyebilirsiniz.

Brown Switch bence Blue ve Red'e kıyasla daha güzel. Ses olarak da sizi üzmeyecektir. Özellikle Valorant, LoL, Dota vb. oyunlar oynuyorsanız iyi bir tercih olacaktır ve yanlış tıklamaların önüne geçecektir. Fiyatı da uygun geldi bana.

Şunu da eklememde fayda var Logitech'in Brown switchleri Cherry MX Red switchlere göre daha sessiz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yukarıdaki bağlantıdan da dinleyebilirsiniz.
Gerçekten konuya nokta koyacak bir video çekmiş adam. Paylaştığınız için teşekkür ederim. Mesai bitimine kadar bekleyip. Daha iyi bir öneri gelmezse logitech'i alacağım sanırım.

Arkadaşlar indirimi kaçırmak istemedim o yüzden aşağıdaki linkteki indirimi de kullanarak satın aldım logitech g413 se'yi. Tekrardan teşekkür ederim herkese.

indirim linki

Son düzenleme:
Logitech G413'ü VatanBilgisayarda denemiştim ve switchleri aşırı hissiz. Gateron G Pro Yellow switch kullanıyorum ve arada uçurum var. Bu bütçede TKL olupta Gateron marka switch kullanan klavye var mı bilmiyorum lakin Logitech alınmaz kesinlikle.

Yeni konular

Geri
Yukarı