1000 TL rekabetçi oyunlar için kulaklık önerisi

Bütçe
1000

SwonKy

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD RYZEN 5 5600X / ASUS TUF GAMING B550M-PLUS 4600MHz(OC) / ASUS TUF GAMING GeForce RTX 3070 V2 OC 8GB /GSKILL 16GB Ripjaws V 3600MHz CL18 DDR4 / SAMSUNG 500GB 980 NVMe M.2 SSD / Thermaltake Commander G33 ARGB Tempered Glass 750W 80+ USB 3.0 Mid Tower Kasa
Rekabetçi oyun çok nadir oynuyorum. Hikayeli oyunlar önceliğim. Ses kalitesi güzel olsun istiyorum. Mikrofonlu ve mümkünse kablosuz olsun. Bütçem 1000TL. Kulak üstü tercih ederim ama kaliteli olursa kulak içi de olabilir.

BlackShark v2X indirime girdi tam bütçene uyuyor.
Forumda konusu çok açıldı, biraz araştırıp almıştım ve daha sonrasında yine bu ürünü satın alan/kullanan arkadaşlarla buradan değerlendirmesini yapmıştık, yaklaşık 4 aydır severek kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim. Günümüz ekonomisine göre fiyatını da iyi korumuş.

Forumda konusu çok açıldı, biraz araştırıp almıştım ve daha sonrasında yine bu ürünü satın alan/kullanan arkadaşlarla buradan değerlendirmesini yapmıştık, yaklaşık 4 aydır severek kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim. Günümüz ekonomisine göre fiyatını da iyi korumuş.

Bende V2 X almayı düşünüyorum ses kartım Realtek ALC887 yeterli olrmu yoksa başka bir kulaklığamı yönelmeliyim.

Bende V2 X almayı düşünüyorum ses kartım Realtek ALC887 yeterli olrmu yoksa başka bir kulaklığamı yönelmeliyim.
Benim ses kartım da ALC887, almadan önce benim de aklıma çok takılmıştı bu durum ama birçok kişiden sorun olmayacağı yönünde bilgi aldım ve gerçekten de bir sorun yok, jack ayrıştırıcı kablosu ile tak çalıştır kullanıyorsunuz. Yine de başka modellere de yönelebilirsiniz ama ben bu modeli kesinlikte tavsiye ederim. Aklınıza takılan bir şey olursa sorabilirsiniz.

Benim ses kartım da ALC887, almadan önce benim de aklıma çok takılmıştı bu durum ama birçok kişiden sorun olmayacağı yönünde bilgi aldım ve gerçekten de bir sorun yok, jack ayrıştırıcı kablosu ile tak çalıştır kullanıyorsunuz. Yine de başka modellere de yönelebilirsiniz ama ben bu modeli kesinlikte tavsiye ederim. Aklınıza takılan bir şey olursa sorabilirsiniz.

Cevap verdiğiniz için teşekkürler çoğu yerde bassları alamazsın ses kalitesi çok kötü olur gibi şeyler okudum fakat bizzat deneyimlemiş birinden bu yorumu okuyunca içim rahatladı teşekkürler.

Cevap verdiğiniz için teşekkürler çoğu yerde bassları alamazsın ses kalitesi çok kötü olur gibi şeyler okudum fakat bizzat deneyimlemiş birinden bu yorumu okuyunca içim rahatladı teşekkürler.
Ne demek, her zaman. Stüdyo kalitesi elde etmeye çalışmıyoruz, gündelik bir kullanıcı için fazla fazla yeterli bir performans alırsınız merak etmeyin. Rekabetçi oyunlardan CS:GO oynuyorum ve ses kasma konusunda hiçbir sorun yaşamadım. Endişe etmeyin, üründe bir kusur olmadığı sürece siz de yaşamazsınız. Kulaklıktan tabii ki üst düzey bir müzik kulaklığı performansı beklemek doğru olmaz fakat müzik konusunda da oldukça başarılı diyebilirim. Film ve dizi izlemek için bir süre test etme şansım olmamıştı sonrasında test etme fırsatı buldum ve o konuda da memnun olduğumu söylemem gerekir. Mikrofonu da oldukça başarılı.

Yeni konular

Geri
Yukarı