1000 TL sessiz klavye önerisi

Bütçe
1000
Vakit kaybetmeden sipariş geçin tam bütçenizde ve bu seviyede bir daha bulmak çok zor olacak.

Vakit kaybetmeden sipariş geçin tam bütçenizde ve bu seviyede bir daha bulmak çok zor olacak.
1500tl olmuş hocam :D

Bende 1534 TL gözüküyor hocam belki bende yanlıştır bilmiyorum.
Muhtemelen yanlış, prime üyesi misiniz ?

Ucuz halli halletmek istersen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mekanik demiş ama dostum, senin attığın membran değil mi ?

Muhtemelen yanlış, prime üyesi misiniz ?

Mekanik demiş ama dostum, senin attığın membran değil mi ?
"Mümkünse" dediği için radarında membranede olduğunu düşünüyorum. Ayrıca sessizlik konusunda hiçbir mekanik klavye membrane olanlar ile yarışamaz. Birde klavyenin fiyatı uygun.

"Mümkünse" dediği için radarında membranede olduğunu düşünüyorum. Ayrıca sessizlik konusunda hiçbir mekanik klavye membrane olanlar ile yarışamaz. Birde klavyenin fiyatı uygun.
Attığım klavye low profile olduğu için hem mekanik hemde daha sessiz normale nazaran. Membran oyun için kötü ama bence, bu bütçede önerilmemeli.

Attığım klavye low profile olduğu için hem mekanik hemde daha sessiz normale nazaran. Membran oyun için kötü ama bence, bu bütçede önerilmemeli.
Sizin attığınız klavye hoşuma gitti hocam zorlayıp almayı düşünüyorum ama @DerratiX arkadaşımın attığı üründe radarımda. Teşekkür ederim ilginize. Perşembe günü sipariş geçeceğim o zamana kadar daha uygun bir şey ya da bütçe dahilinde daha iyi bir ürün görürseniz lütfen bilgilendirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı