1000 TL sistem toplama

Nedis

Hectopat
Daha fazla  
1000 TL ile CS:GO veya ETS 2 oynatan PC almayı düşünüyorum. Yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bütçeye yeni nesil bir oyuncu PC toplanamaz, eğer yeni APU'ları beklemezseniz. Bir süre dahili ekran kartı ile idare edebilirseniz 1100-1200TL'ye toplayayım. Onun haricinde bütçeyi esnetemez misiniz? Esnetebilirseniz ne kadar esnetebilirsiniz?

GTA 5 artık kıstas olarak kabul etmek doğru değil GTA 5'ten sonra neler çıktı neler. GTA 5 bırak Watch Dog 2 oynayabilecek miyim diye sor artık ya da PUBG.

GTA 5 artık kıstas olarak kabul etmek doğru değil GTA 5'ten sonra neler çıktı neler. GTA 5 bırak Watch Dog 2 oynayabilecek miyim diye sor artık ya da PUBG.
Hocam ne yazık ki haklısınız. Konuyu açan arkadaş AMD'nin yeni nesil APU'larını beklemelisin. Beklemeyeceksen git Xeon sistem al. Tabi Xeon sistem için RAM bulmak zor.

Hocam arkadaşa öneri olarak yazdım. Ne demiş ? 1000 TL sistem demiş. Bana göre hava hoş dahili ekran kartına mecbur değilim ben.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı