1000 TL sıvı soğutma önerisi

Dopenian

Hectopat
Merhabalar. Ryzen 5 3600 için sıvı soğutma arıyorum. Bu fiyatlara tavsiyeleriniz var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Kasa belirtmemişsiniz. Kasanıza uyumluysa PF 240 önerebilirim.

Teknobiyotik'te daha ucuz ama yurtdışından Enermax Liqmax düşürse daha iyi olur.
Yurtiçi fiyatı. (Kasa destekliyor ise.)

Teknobiyotik'te daha ucuz ama yurtdışından Enermax Liqmax düşürse daha iyi olur.
Yurtiçi fiyatı. (Kasa destekliyor ise.)
Hocam bende bu ay almayı düşünüyorum sıvı soğutma. PF 240'ı düşünüyordum çoktandır. Bu markayı ilk kez duydum. PF 240'a göre, 360MM olanı hemen hemen aynı fiyat. Neden fiyatı böyle?

PF 240'a göre, 360MM olanı hemen hemen aynı fiyat. Neden fiyatı böyle?
Yurt dışından alınca daha da uyguna geliyor bir arkadaşım 700 civarına almıştı. 1.475V'da kullanıyor 3100'ü 4.6GHz, PF360 kadar performanslı değil ama PF240'dan daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

Yurt dışından alınca daha da uyguna geliyor bir arkadaşım 700 civarına almıştı. 1.475V'da kullanıyor 3100'ü 4.6GHz, PF360 kadar performanslı değil ama PF240'dan daha iyi olduğunu söyleyebilirim.
Kasa olarak Dark Guardian PRO kullanmaktayım. Sıvı soğutucuyu işlemci için istiyorum. Ryzen 5 3600 kullanıyorum deli gibi ısınıyor.

Bir de aldıktan sonra yukarı veya kasanın önüne dikey olacak şekilde koymanın bir farkı olur mu?

Geri
Yukarı