1000 TL spor ayakkabı önerisi

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Hayatım boyunca hep Nike spor ayakkabısı giydim. Ayağım bir süreden sonra o taban tasarımı yüzünden sola ya da sağa kayıyor ayakkabı kötü duruyordu, değiştirme kararı aldım. 15 yaşındayım ve süperstar mı vans mı alsam düz taban olarak kararsızım. Gözüm vans istiyor onu alacağım ama orijinalliği nasıl anlaşılacak bilmiyorum. 42 numara giyiyordum Nike ile aynı mı? Ve eğer Vans'ın orijinal halinin linkini atar mısınız? Ve spor ayakkabı almak istiyorum hem okul hem günlük hayat için -değişiklik olsun diye 2 ayakkabı alacağım hep 1 ayakkabıdan sıkıldım- ne alayım sizce? Spor ayakkabıya en fazla 1000 TL verebilirim, Vans'ın fiyatını bilmiyorum ama veririm ne kadarsa. Nike mı lumberjack mi yoksa pumamı yoksa başka bir şey mi kararsızım. Sorularımı bir yerde toplayım; orijinal vans linki atar mısınız 42 numara, Nike ile vans ayakkabı kalıbı aynı mı? Bir spor ayakkabı almak istiyorum ne alayım?

Orijinalliği garanti istiyorsan www.boyner.com.tr a bakabilirsin. Bazen güzel indirim yapıyorlar.
Kaç günde gelir ortalama? Okul açılana kadar bir indirim olur mu?

bu sitede Vans'lar orijinal. Morhipo'ya da bakabilirsin burada da satıcı Morhipo ise orijinal oluyor. İki siteden de almıştım orijinaldi.

Çoğu kişi Vans'ın kalıbı dar diyor ama bana tam numaram oluyor. Sanırım kişiden kişiye göre değişebiliyor. Beden Tablosu - Vans TR buradan bakabilirsin.
Vans için 1500-1600tl güzel fiyat mı? Çakma almak istemiyorum ama buda biraz yüksek geldi.

bu sitede Vans'lar orijinal. Morhipo'ya da bakabilirsin burada da satıcı Morhipo ise orijinal oluyor. İki siteden de almıştım orijinaldi.

Çoğu kişi Vans'ın kalıbı dar diyor ama bana tam numaram oluyor. Sanırım kişiden kişiye göre değişebiliyor. Beden Tablosu - Vans TR buradan bakabilirsin.
Vans için 1500-1600tl güzel fiyat mı? Çakma almak istemiyorum ama buda biraz yüksek geldi.

İlk şeye girdim 1200 TL diyor, orjinalmi? Vans Mn Seldan Erkek Ayakkabı

Son düzenleme:
Ayağım bir süreden sonra o taban tasarımı yüzünden sola ya da sağa kayıyor ayakkabı kötü duruyordu,

Eğer böyle bir sorun yaşıyorsan bu markadan değil ayakkabı tercihinden kaynaklanıyordur muhtemelen. Ayağında supinasyon veya pronasyon varsa ve buna uygun taban yapılı ayakkabılar giymiyorsan zanala bu durumu yaşaman normal.

1660313157164.png

Eğer geniş, taraklı vs ayakların var fakat buna uygun ayakkabı modelleri tercih etmiyorsan da kullandıkça aynı durumun yaşarsın. Marka fark etmeksizin ayak yapına uygun modelleri tercih edersen bir sorun olmaz.

Evet. SPX zaten büyük şehirlerin AVM'lerinde mağazası olan bir marka. Çakma satmıyorlar.
İzmirde hangi AVM'de var peki?

Eğer böyle bir sorun yaşıyorsan bu markadan değil ayakkabı tercihinden kaynaklanıyordur muhtemelen. Ayağında supinasyon veya pronasyon varsa ve buna uygun taban yapılı ayakkabılar giymiyorsan zanala bu durumu yaşaman normal.

Eki Görüntüle 1483343

Eğer geniş, taraklı vs ayakların var fakat buna uygun ayakkabı modelleri tercih etmiyorsan da kullandıkça aynı durumun yaşarsın. Marka fark etmeksizin ayak yapına uygun modelleri tercih edersen bir sorun olmaz.
Pek anlamadım fotoğraftan birşey ama tabanı spor için uygun olduğundan sol ayağım sola sağ ayağım sağa yatıyor bir süreden sonra.

Son düzenleme:
Pek anlamadım fotoğraftan birşey ama tabanı spor için uygun olduğundan sol ayağım sola sağ ayağım sağa yatıyor bir süreden sonra.
Eğer ayaklarını düz değil de içe veya dışa doğru basıyorsan bu da ayakkabı tabanında içe veya dışa doğru daha fazla baskı yapacağı için tabanın dengesini zamanla bozacaktır.

İçe veya dışa doğru hangi şekilde basıyorsan taban yapısı bunlara göre üretilmiş ayakkabı modelleri var kolay bulunmamakla birlikte, böyle bir ayakkabı tercih etmen sorun yaşamanı engeller. Özellikle koşu ayakkabılarında çok daha rahat bulursun.

Arkadaşlar bide 1000 TL'ye spor ayakkabı önerir misiniz yani vans gibi düz taban olmayan bir ayakkabı.

Yeni konular

Geri
Yukarı