1000 TL SSD tavsiyesi

Yağızwow

Hectopat
Arkadaşlar selam. Böyle bir sistemim var;

ECS G31T-M7 anakart.
NVIDIA GT9500.
Intel Quad Q8300 2.5 GHz işlemci.
4 GB RAM.
250GB hard disk.
Sistemime bir SSD takmak istiyorum 800TL bütçem var. Önerilerinize ihtiyacım var hiç anlamadım ben bu SSD olaylarından. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimiden teşekkürler.

Sistem zaten çok eski o yüzden hızlandırmak için en ucuzunu al geç. Ayrıca anakart SATA 3.0 desteklemediği için SSD neredeyse yarı hızında çalışacak ama yine de sistemi çok hızlandırır.

Sıfır SSD'ler de çok zamlanmış bence 2. el bakmalısın, örnek 2 tane sıfır linki veriyorum.

Sistem zaten çok eski o yüzden hızlandırmak için en ucuzunu al geç. Ayrıca anakart SATA 3.0 desteklemediği için SSD neredeyse yarı hızında çalışacak ama yine de sistemi çok hızlandırır.

Sıfır SSD'ler de çok zamlanmış bence 2. el bakmalısın, örnek 2 tane sıfır linki veriyorum.

İkisi de dandik. Exceria alınır.

Bütçesi yetmiyor, zaten sistem ölü sayılır, en dandik SSD bile yeter.
1707224843868.png

29 TL'nin lafını yapmıyorsundur umarım. Bu arada istediği kadar kötü sistem olsun, yine de iyi SSD alınmalı. İçine bilgi koyuluyor sonuç olarak. Ayrıca hızları yerle yeksan olunca ne yapacaksın? 200 lira vermediğin için bin lira vermek zorunda kalacaksın.

Eki Görüntüle 2108829
29 TL'nin lafını yapmıyorsundur umarım. Bu arada istediği kadar kötü sistem olsun, yine de iyi SSD alınmalı. İçine bilgi koyuluyor sonuç olarak. Ayrıca hızları yerle yeksan olunca ne yapacaksın? 200 lira vermediğin için bin lira vermek zorunda kalacaksın.

Başlıkta 1000 TL konu içeriğinde maksimum 800 TL bütçem var yazmış yoksa o SSD'yi ben de kullanıyorum gayet iyi.

İkisi de dandik. Exceria alınır.

Başlıkta 1000 TL konu içeriğinde maksimum 800 TL bütçem var yazmış yoksa o SSD'yi ben de kullanıyorum gayet iyi.
Reisim bir türlü düzenle kısmını bulamadım 800 olarak kaldı orası ya özür dilerim kusura bakmayın.
Kioxia Exceria LTC10Z480GG8 SATA 3.0 2.5" 480 GB SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu alıyorum o zaman. Her hangi bir kablo almam falan gerekiyor mu? Yoksa bu harddiskin takılı olduğu kablo yeterlimidir?

Geri
Yukarı