1000 TL Steam oyun Önerisi

Vatikan

Hectopat
Yer
Istanbul
1698569995714.png

Dostlar tam 1K yapabilirim oyun onerisi olan var mi? Mortal Kombat 11 dusunuyorum da.

Son düzenleyen: Moderatör:
1000₺ geçiyor ama bende Resident Evil Village için indirim bekliyorum. Oynamadıysan tavisye ederim.

Ayrıca Steam'de şu an Metro Exodus Gold Edition %80 indirimdeymiş. 100₺

Cüzdanda ki bakiyeyle almacaksanız RDR2 keyi daha ucuza bulunur diye düşünüyorum. Ayrica Garry's Mod'u almaya şu an gerek yok. Daha 30kasima kadar zamanin var onun yerine şu an indirimde ki oyunlar alinabilir. MK11 iyi oyun o fiyatta bir daha alinamayabilir. Ben olsam GTA 5'te almayıp Baldur's Gate 3 falan alirdim. Epic bedava verdiğinden dolayı. Doom,hades,hollow knight,metro aklima gelen bunlar. İndie oyunlardan merak ettigin varsada kaçırma. 2 3 dolardan aşagi oyun olmayacagindan dolayi.

Cüzdanda ki bakiyeyle almacaksanız RDR2 keyi daha ucuza bulunur diye düşünüyorum. Ayrica Garry's Mod'u almaya şu an gerek yok. Daha 30kasima kadar zamanin var onun yerine şu an indirimde ki oyunlar alinabilir. MK11 iyi oyun o fiyatta bir daha alinamayabilir. Ben olsam GTA 5'te almayıp Baldur's Gate 3 falan alirdim. Epic bedava verdiğinden dolayı. Doom,hades,hollow knight,metro aklima gelen bunlar. İndie oyunlardan merak ettigin varsada kaçırma. 2 3 dolardan aşagi oyun olmayacagindan dolayi.
GTA Epic'den almistim hesabi kaybettim 336 para degil aslinda ve maasimi 5 inde aliyorum onerdiginiz bazi oyunlarin indirimleri 2'sinde 3'unde bitiyor Feign, Mortal Kombat 11 ekledim dedigin gibi GMod'u 20 Kasim'a kadar bekleyebilirim. Tesekkurler.

Geri
Yukarı