1000 TL Telefon Önerisi

Eğer ithalatçı garantili alınacaksa direkt MI 5S alın. Sormanıza bile gerek yok. Ben ithalatçı garantili cihaz önermiyorum açıkçası. Önerim Huawei GR5 2017, Lenovo K6 Note, Moto G4 Plus ve GM 6 modelleri olacaktır.

Eğer ithalatçı garantili alınacaksa direkt MI 5S alın. Sormanıza bile gerek yok. Ben ithalatçı garantili cihaz önermiyorum açıkçası. Önerim Huawei GR5 2017, Lenovo K6 Note, Moto G4 Plus ve GM 6 modelleri olacaktır.
C5 alınmaz, SD 617 kullanan bir cihaz o fiyatlara alınmaz. İthalat garantili alınacaksa Xiaomi Mi5 modellerini alman daha doğru olur.
Arkadaşlar ithalatçı garantinin dezavantajı ne olur? Çok mu sıkıntılı?
Şunlardan hangisini almalıyım sizce? 1250'yi geçmeden :)

Xiaomi Mi5 Prime 64gb 3gb Ram Cep Telefonu (aynı Gün Kargo) - n11.com

Xiaomi Mi 5S 64GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Mi5 Almayı düşünüyorum. Hangisini almam lazım Mi5 serisinden?

Düzeltme:
@Barış Tolon
@BERWAR

Arkadaşlar şunu almayı düşünüyorum. Ne dersiniz?

Xiaomi Mi 5S 64GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri

İthalatçı ile alınacaksa MI 5S alınmalı tabii ki. Ancak önermiyorum ithalatçı garantili. Forumlarda ve şikayetvar sitelerinde biraz araştırırsanız sonucu anlarsınız.

İthalatçı ile alınacaksa MI 5S alınmalı tabii ki. Ancak önermiyorum ithalatçı garantili. Forumlarda ve şikayetvar sitelerinde biraz araştırırsanız sonucu anlarsınız.
Hocam biraz ithalatçı videoları, yazıları okudum. Kafam karıştı, vazgeçtim ithalatçıdan.
Bu şekilde ithalatçı olmamak kaydıyla hangi telefonlar alınabilir?

İthalatçı garantisi yetersiz sayılır. Her şeye kullanıcı hatası yüklenebilir. Bir şikayette birisinin cihazını yollayıp geri eline eski haliyle ve üzerinde hasarla geldiğini söylüyordu. Fakat ücret ödenmişti.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı