1000 TL Telefon Tavsiyesi

hazarcakmak

Hectopat
Daha fazla  
Çıksam çıksam en fazla 1100 Tl'ye çıkarım.
Uzun süredir araştırmalar yapıyorum. İki telefon arasında kaldım. Zenfone 2 16 gb modelini gidip inceledim. Malzeme kalitesi yönünden çirkin ve dandik bir his veriyor bana gine de görüşlerinizi alayım.
Şuan Xperıa C4 Ve M4 Aqua arasındayım. M4 aquaya hafıza az diyorlar fakat mıcrosd kart alarak bunu halledeceğimi düşünüyordum ama her uygulama microsdye yüklenmiyomuş vb. şeyler duydum.
LG G4 Stylusda kafamda fakat Ram yüzünden beğenemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Z2 nin fiyatı o kadar düştü mü bilmiyorum ama bir bak. Lollipop la sd card a uygulama yükleyebiliyorsun herhangi lollipoplu Xperia işini görür. Ben yıllardır sony kullanıyorum. Gayet memnunum.

Çıksam çıksam en fazla 1100 Tl'ye çıkarım.
Uzun süredir araştırmalar yapıyorum. İki telefon arasında kaldım. Zenfone 2 16 gb modelini gidip inceledim. Malzeme kalitesi yönünden çirkin ve dandik bir his veriyor bana gine de görüşlerinizi alayım.
Şuan Xperıa C4 Ve M4 Aqua arasındayım. M4 aquaya hafıza az diyorlar fakat mıcrosd kart alarak bunu halledeceğimi düşünüyordum ama her uygulama microsdye yüklenmiyomuş vb. şeyler duydum.
LG G4 Stylusda kafamda fakat Ram yüzünden beğenemedim.

kliksa.com da LG G3 var 1.099 tl.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı