1000 TL Telefon Tavsiyesi

SanalPilot

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, kendime güzel bir 1000 liralık bir telefon arıyorum. Şu an Sony L1 modelini düşünüyorum sizce nasıl bir telefon? Kendi önerilerinizi de yorumlara yazarsanız sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Xperia XA önermiyorum, hoparlöründen az ses geliyor! Berbat bir telefon çok pil tüketiyor veya pil kapasitesi çok az. Alacaksan daha iyi birşeyler al. Lenovo K6 Note alabilirsin mesela.

Siz hangisini
1000 TL bandında XA1 veya XA Ultra modellerine bakabilirsin.
Siz hangisini tercih edersiniz ?

Xperia XA önermiyorum, hoparlöründen az ses geliyor! Berbat bir telefon çok pil tüketiyor veya pil kapasitesi çok az. Alacaksan daha iyi birşeyler al. Lenovo K6 Note alabilirsin mesela.
Bu dedikleriniz Xperia XA için mi geçerlidir ?

Siz hangisini

Siz hangisini tercih edersiniz ?

Bu dedikleriniz Xperia XA için mi geçerlidir ?

Evet, kullanıyorum halen. Berbat ötesi bir telefon, arka kapağı polikarbonat. Metal değil ve çok fazla çizilmekte. Kılıfsız kullanmamak gerek onu. Bence alma sakın ha. Arkada çizik dolu. Camının koruması bile yok çatırt diye kırılıveriyor. Heryeri çizik. Boş yerine para işte.

Ben size eğer sosyal medya odaklı kullanicaksaniz GM 5Plus öneririm şuanda indirimde sizide ortalama 2sene götürecektir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı