1000 TL TKL mekanik klavye önerisi

Bütçe
1000

iEndere

Femtopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Evet, başlıkta belirttiğim gibi Max 1000 TL olan güzel bir T60 mekanik klavye önerisi arıyorum. Kendim Amazon'da arama yaptığımda bu seti buldum. Mouse pek ihtiyacım yok ama şu anki kullandığım Lenovo'nun bir Office faresi olduğu için ve set uygun olduğu için hayır demem.

Bu bütçede alınan nerdeyse her klavyede dediğim sorunun olma ihtimali var. T60'ın oranına yüksek dersek Ak680 orta oranda denebilir. Red switchinde sıkıntı yaşayan biraz fazla o yüzden brown önerdim Ak680 için.

Bu bütçede alınan nerdeyse her klavyede dediğim sorunun olma ihtimali var. T60'ın oranına yüksek dersek Ak680 orta oranda denebilir. Red switchinde sıkıntı yaşayan biraz fazla o yüzden brown önerdim Ak680 için.
%75 klavye isterseniz Ak873 önerebilirim bütçeyi çok az arttırmanız lazım. Amazon.com.tr

%75 klavye isterseniz Ak873 önerebilirim bütçeyi çok az arttırmanız lazım. Amazon.com.tr
Evet dolaşırken amazonda buna rastladım hatta sepete ekledim. Ama bütçe sıkıntı olduğu için alamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı