1000 TL TV box önerisi

chaturanga

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1000 TL altında Ethernet desteği olan TV box önerisi yapabilir misiniz? Lisans olayı çok da önemli değil. Önemli olan akıcı bir arayüzü olsun, uygulamalar Google Play'den ve ayrıca gerektiğinde sideload ile kurulabilsin yeter. AliExpress'ten yurt dışından gönderilen ürünlerden de tavsiye verebilirsiniz. Kullandığınız ve memnun kaldığınız en az 2 sene kadar idare edecek cihazlardan tavsiye ederseniz sevinirim. Teşekkürler.

Arkadaşlar 1000 TL altında Ethernet desteği olan TV box önerisi yapabilir misiniz? Lisans olayı çok da önemli değil. Önemli olan akıcı bir arayüzü olsun, uygulamalar Google Play'den ve ayrıca gerektiğinde sideload ile kurulabilsin yeter. AliExpress'ten yurt dışından gönderilen ürünlerden de tavsiye verebilirsiniz. Kullandığınız ve memnun kaldığınız en az 2 sene kadar idare edecek cihazlardan tavsiye ederseniz sevinirim. Teşekkürler.

2.el eski nesil Apple TV ya da Mi Stick alabilirsiniz.

USB to Ethernet alınabilir.

Hocam onun farkındayım ancak cihazı kendim için almıyorum konuda uzatmak istemedim ben Amazon Fire TV Stick kullanıyorum Ethernet adaptörüyle ancak cihazı alacağım kişi doğrudan Ethernet'li bir cihaz istiyor.

Neden Apple sevmiyorsunuz ya 😁

Apple anti fanboyuyum. Android fanı değilim ama Apple anti fanboyu olduğum kesin. Bedava verseler alırım almam diyemem alırım ama satar yine Android ya da başka işletim sistemli bir cihaz alırım o derece yani :)

Artı bir başka konuda Android TV boxların sunduğu esnekliğin yanına hiç bir Apple cihazı yaklaşamaz. Bu cihazları istediğimiz uygulamayı özgürce kurabilmek için alıyoruz. Apple kapalı eko sistemine dahil olmak için değil.

Teşekkürler bakacağım önerdiklerinize.

Yeni konular

Geri
Yukarı