1000 TL'ye 1 TB SSD önerisi

Bütçe
1000 TL

mhlychol

Decapat
Daha fazla  
MSI GL62M-7REX marka/model bilgisayarım var, bilgisayarı aldığımda gelen 128 GB'lık SSD yetmemeye başladı, 1 TB kapasiteli bir SSD almayı düşünüyorum.
Bilgisayarıma uyacak 1TB kapasiteli fiyat performans ürünü SSD arıyorum, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Mecvut SSD: Toshiba THNSN5128GPU7 128 GB M.2 2280 NVMe PCI-e X4.
Bilgisayar özellikleri: şu linkte

Düzenleme: M.2 girişli SSD'yi değiştirmeyi düşünüyorum SATA girişinde 1TB hard disk var onu depolama olarak kullanmak istiyorum.

Son düzenleme:

150 lira daha verebilirsen bunu al, yoksa WD.

bilgisayarda mevcut 1tb harddisk var verileri bunda depoluyorum, ssdyi oyun için kullanmayı düşünüyorum
Yani M.2 SSD arıyorsunuz. Doğru muyum?
Sanırım cihazda bulunan SSD SATA SSD. M.2 portu boş olması lazım, o zaman A2000 alın.

1x M.2 SSD Combo (NVMe PCIe Gen3 / SATA ) SSD 1x 2.5" SATA HDD HDD

Bu şekilde gözüküyor cihaz özellikleri. Arkadaş birer M.2 SSD ve bir HDD olduğunu belirtmiş yani ikisi de dolu. Hali hazırdaki M.2'yi değişecek sanırım.

Aşağıdaki tablo gibi şey oluştu nasıl sileceğimi bilmiyorum.

Yani M.2 SSD arıyorsunuz. Doğru muyum?

1X M.2 SSD combo (NVMe PCI-e gen3 / SATA ) SSD 1X 2.5" SATA HDD HDD.

Bu şekilde gözüküyor cihaz özellikleri. Arkadaş birer M.2 SSD ve bir HDD olduğunu belirtmiş yani ikisi de dolu. Hali hazırdaki M.2'yi değişecek sanırım.

Aşağıdaki tablo gibi şey oluştu nasıl sileceğimi bilmiyorum.

Evet, M.2 girişli SSD arıyorum, SATA girişindeki hard diski depolama için kullanıp M.2 girişindekini günlük kullanım ve oyun için alacağım. Duruma göre alternatif olarak SATA girişindeki hard diski harici hard disk olarak kullanıp SATA girişli SSD de alınabilir ama M.2 girişli SSD'yi arttırmak bana daha mantıklı geldi ama uzun ve kısa vadede SATA ve M.2 girişli SSD'lerin farkı nasıl olur bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı