1000 TL'ye 144 Hz Monitör Önerisi

1000 TL 144hz bir monitör için pek uygun değil fakat eğer istersen 2.el alabilirsin. Ama eğer monitörde bulunan diğer özellikleri kafana takmayacaksan 144hz bir monitör önericem hemen biraz bekle.

Bildiğim kadarıyla 1000TL bir bütçe ile 144hz bir monitör almanız çok mümkün değil :(

1000 TL 144hz bir monitör için pek uygun değil fakat eğer istersen 2.el alabilirsin. Ama eğer monitörde bulunan diğer özellikleri kafana takmayacaksan 144hz bir monitör önericem hemen biraz bekle.
Dostum bence diğer özellikleri sorun edecektir çünkü bu bir oyuncu belliki :)

Bence bu fiyat olarak uygun ve 1ms tepki süresi de var, bir bak istersen
Dostum bence diğer özellikleri sorun edecektir çünkü bu bir oyuncu belliki :)

Evet ama 1000 TL bütçe ile 144hz monitör biraz sıkıntı yaratabilir diye düşündüm. Sonra baktığımda ise attığım monitörü gördüm. Yanılmışım 😀

Bence bu fiyat olarak uygun ve 1ms tepki süresi de var, bir bak istersen
Evet, arkadaştan bütçesini yaklaşık 2.5 katına çıkartmasını isteyip üstüne bir de "uygun" diyorsunuz.

Dostum 1000 TL'ye şuan alabileceğin en iyi monitör @L1ghtninG'in attığı monitör. Ama eğer ki imkanın varsa paranı biraz daha biriktirip daha üst modellere bakmanı tavsiye ederim.

Evet, arkadaştan bütçesini yaklaşık 2.5 katına çıkartmasını isteyip üstüne bir de "uygun" diyorsunuz.

Dostum 1000 TL'ye şuan alabileceğin en iyi monitör @L1ghtninG'in attığı monitör. Ama eğer ki imkanın varsa paranı biraz daha biriktirip daha üst modellere bakmanı tavsiye ederim.
Öncelikle yanlış linki attığım için kendisinden özür dilerim. Birazdan asıl atacak olduğum monitörü göndericem.
İşte bu asıl göndermek istediğim.

Üslubun kırıcı olmuş bu arada dikkat edersen sevinirim. 🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı