1000 TL'ye 8TB SSD gerçek mi?

Sahte bunlar hakkında YouTube üzerinde bir sürü video bulabilirsiniz nasıl çalıştıklarıyla alakalı.

Adamlar taşınabilir olmayan 1TB boyutunda SSD'leri 2000-3000 liraya satarken 8TB olanı nasıl 1000 olabilir diye düşünemeyip buraya konu mu açtın gerçekten? Sanırım fiyatlardan önce aklını sorgulanman gerekiyor...

Hocam unutmayın Türkiye'de yaşıyoruz 1TB ssdinin fiyatı belli bunun belli taş çatlasın 32.GB hafıza kartı koyup yazılım ile 8 TB gösterip yoluna bakıyor adamlar.

Bu ürün nasıl bu kadar ucuz olabilir? Güvenemedim, ürünü inceler misiniz? İçine oyun yükeyip oynamayı planlıyorum.
Sözde 8 TB yazıyor ama bilemedim, kafamı çok karıştırdı. Bu ürün neyin nesi bir yardımcı olun.
1000 TL piyasada 8TB bir SSD nasıl bu kadar ucuz olabilir?

Eki Görüntüle 1797901Eki Görüntüle 1797902
Hepsiburada'da en düşük 8TB'lık M2 SSD'nin fiyatı 9 küsür bin lira, en pahalısı 47 bin lira...o yüzden, 1000 liralık bir M2 SSD olmaz...

Bu ürün nasıl bu kadar ucuz olabilir? Güvenemedim, ürünü inceler misiniz? İçine oyun yükeyip oynamayı planlıyorum.
Sözde 8 TB yazıyor ama bilemedim, kafamı çok karıştırdı. Bu ürün neyin nesi bir yardımcı olun.
1000 TL piyasada 8TB bir SSD nasıl bu kadar ucuz olabilir?

Eki Görüntüle 1797901Eki Görüntüle 1797902

Bu M2 SSD Kutusu 8 TB a kadar destekliyor
M2 SSD yi taşınabilir olarak kullanmak için
içinde SSD yok
elinizdeki M2 SSD yi buna takarak taşınabilir olarak kullanabilirsiniz

Housing yazıyor altta. Bu boş SSD kutusu sadece. 8 to yazarak 8 terabayta kadar destekler demek istemişler. Tamamen aldatma amaçlı kelime oyunları.

Yeni konular

Geri
Yukarı