1000 TL'ye AMD Athlon 5000+ Sistemi Upgrade Etme

hasan99

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Ben fiziksel engelli biriyim. Akşama kadar evdeyim, GTA5, Farcry4 gibi oyunları oynamak istiyorum. Sistemim işlemci, amd athlon 64x2 dual core processor 5000+ 2CPUs, 2.6ghz ekran atı, radeon 3400 series bellek 2048.

Ne almam gerekir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hımm Ne gibi Şeyler Almalıyım

Bir kere her kelimenin başını büyük harf yapınca imla kurallarına uyan ve "cool" biri olunmuyor bunu öğren.

AMD Kaveri sistem olabilir:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(İngilizce)

Parçalar: AMD A6 7400K, ASUS A78M-E, GSKILL RipjawsX 2x4 GB 1866 MHz, WD Caviar Blue 500 GB,Rosewill kasa kullanılmış ama burada bulunmadığı için Cooler Master CMP-350 350W.
APU istemiyorsan bütçe artmalı.

Arkadaşlar eğer aceleniz yoksa yazı bekleyin. Çünkü intel ve amd bu yılın ilk yarısının sonlarına doğru (yani yaza doğru) yeni nesil işlemcilerini piyasaya sürecek. Ayrıca şuan teknolojik bir ürün almak için hiç iyi bir zaman değil. 2014 den 2015 e yeni geçtik bir sürü zam oldu dolarda uçtu. Bütçeniz dar ise biraz bekleyin derim. İntel bu yıl 14nm ile üretilen 5. nesil işlemcilerini amd ise 20nm ile üretilen yeni nesil işlemci ve ekran kartlarını piyasaya sürdüğünde şuan satılan ürünlerin fiyatları baya bir düşecek. Onun için yazı bekle derim. Biraz bekle ve aynı paraya daha iyi bir sistem kur.

Tamam zaten 2 3 ay anca alırım peki bu sistemler nerde satılır?

Bir kere her kelimenin başını büyük harf yapınca imla kurallarına uyan ve "cool" biri olunmuyor bunu öğren.

AMD Kaveri sistem olabilir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(İngilizce)
Parçalar: AMD A6 7400K, ASUS A78M-E, GSKILL RipjawsX 2x4 GB 1866 MHz, WD Caviar Blue 500 GB,Rosewill kasa kullanılmış ama burada bulunmadığı için Cooler Master CMP-350 350W.
APU istemiyorsan bütçe artmalı.
İnanın bilgisayar adıne hiç birşey bilmiyorum ne parcaları gerekli bana.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı