1000 TL'ye AOC G2260VWQ6 alınır mı?

144hz altına bu devirde düşmezsen iyi olur. 60 ile 144 arasında gerçekten çok fark var ama bütçe yoksa bu fiyata göre alınır. Bu arada tek kriterin hdmi çıkış olmasıysa, vga'dan hdmi'ya dönüştürücülerle, vga ekranları da hdml dönüştürücüyle kullanabilirsin, bilgin olsun

4 yıldır kullanıyorum ki benden önce de 2018 Haziran'da alınmıştı. Benim işimi görüyor. TN panel 75 Hz.
Hocam renk kalitesi çok kötü diyorlar sizcede öyle mi?

144Hz altına bu devirde düşmezsen iyi olur. 60 ile 144 arasında gerçekten çok fark var ama bütçe yoksa bu fiyata göre alınır. Bu arada tek kriterin HDMI çıkış olmasıysa, VGA'dan HDMI'ya dönüştürücülerle, VGA ekranları da hdml dönüştürücüyle kullanabilirsin, bilgin olsun.

Hocam o dönüştürücüleri ne zaman alsam bozuk çıktı 🙂

Hocam renk kalitesi çok kötü diyorlar sizce de öyle mi?

Yani renk olarak daha iyi bir monitör kullanmadığım için çok bilmiyorum. Ama beni rahatsız eden abartılı bir kötü renk yok. Birçok modu var bir de. Bu bütçe için iyi bence de.

Bir ucunda ses girişi de bulunan vga - hdmi dönüştürücüler varya, ben onlardan beyazını almıştım yıllar önce, bir sorun yaşamadım. Marka model yazmıyor ama dark markasının dönüştürücülerine göz atabilirsin. Belki dönüştürücü işini görür, boşa masraf yapmazsın

Yeni konular

Geri
Yukarı