1000 TL'ye DDR3 Anakart ve İşlemci Önerisi

emirkuru5

Kilopat
Daha fazla  
1000 TL bütçem var. Elimde Kingston 4x2 RAM'ler mevcut. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Oyun amaçlı kullanacağım, RX 570 Sapphire Nitro+ ekran kartım var 4 GB.

i5-4690 ile ortalama bir H81 anakart olur. 4790 alınıyordu diye hatırlıyorum ama uçmuş başını gitmiş. Pazarlıkla vesaire aşırı zorlarsanız i7-3770 ve Z77 çıkabilir.

Aslında elinizdeki RAM'i de satıp komple DDR4 AM4 sisteme geçebilirsiniz diye düşünüyorum. En ucuzundan bile olsa :) İndirimlerle de iyi parçaları yakaladınız mı tamamdır zaten :)

Bana sorarsanız hiç DDR3 isine girmeyin. Bu atacağım ilan gibi işlemci ve anakart kombine yapın. Onu açık olur en azından 7700'e kadar. Sadece 8 GB RAM alacaksınız.

Intel i5 7400-MSI H110M PRO-VD - İşlemci ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 868279645
Bu çok iyiymiş gerçekten de fiyat normal mi? Bana çok aşağıda gibi geldi.
Aslında elinizdeki RAM'i de satıp komple DDR4 AM4 sisteme geçebilirsiniz diye düşünüyorum. En ucuzundan bile olsa :) İndirimlerle de iyi parçaları yakaladınız mı tamamdır zaten :)
Deniyorum hocam ama zorlamak da istemiyorum açıkçası. Bakalım alıcı çıkarsa dediğiniz gibi yapar taksit taksit alırım olmadı.

Geri
Yukarı