1000 TL'ye ekran kartı önerisi

Bütçe
1200

birkanb231

Femtopat
Daha fazla  
İşlemcim i3-3220. 1000-1200 TL ekran kartı önerir misiniz? Bu konularda pek bilgim yok. Sıfır olursa iyi olur. PSU o kadar güçlü değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sisteme yatırım yapmak saçma olur dostum. Paranı biriktir eğer acil işin yoksa. 3000'e güncel onboard ya da APU bir sistem toplarız sana yardımcı oluruz burada. Bu sisteme ne koyarsan koy seneye çöp olacak. O yüzden biraz sabredip yeni sistem dizmek daha mantıklı.

İşlemcim i3-3220. 1000-1200 TL ekran kartı önerir misiniz? Bu konularda pek bilgim yok. Sıfır olursa iyi olur. PSU o kadar güçlü değil.
Radeon R7 240 4GB 128bit sana bunu öneririm

Radeon R7 240 4GB 128bit sana bunu öneririm

dostum bende bu kartı kullkanıyorum şansa stokları neredeyse tükendi üstelik dostumuz 1000-1200 arası önerdi bu kart taş çatlasın 850falandır üstelik zaten en fazla örnek olarak gta5 i örnek vermek gerekirse orta grafikte 70 fps falan
dediğin gibi 4gb modelleri taa stok sorunu başlamadan önce tükenmişti 2gb modelleride yetersiz
dostum bende bu kartı kullkanıyorum şansa stokları neredeyse tükendi üstelik dostumuz 1000-1200 arası önerdi bu kart taş çatlasın 850falandır üstelik zaten en fazla örnek olarak gta5 i örnek vermek gerekirse orta grafikte 70 fps falan

dediğin gibi 4gb modelleri taa stok sorunu başlamadan önce tükenmişti 2gb modelleride yetersiz tabi ekran kartı gb si performans sağlamaz ama ne bileyim daha eski :D

Bu sisteme yatırım yapmak saçma olur dostum. Paranı biriktir eğer acil işin yoksa. 3000'e güncel onboard ya da APU bir sistem toplarız sana yardımcı oluruz burada. Bu sisteme ne koyarsan koy seneye çöp olacak. O yüzden biraz sabredip yeni sistem dizmek daha mantıklı.

Teşekkür ederim dostum 3000'e dediniz de parayı biriktiresiye kadar piyasa uçacak gibi geliyor =)

Teşekkür ederim dostum 3000'e dediniz de parayı biriktiresiye kadar piyasa uçacak gibi geliyor =)

Dostum aslında tam tersi şu anda piyasa dolar üretim sorunu kripto para ile madencilik mining gibi birçok sebep var özellikle madencilik üretim sorunu ve halkımızın fiyatları yükseğe çıkardığında indirmemeleri var bunlar en büyük sorunlar artık ekran kartları doların kontrölü altında değil yani piyasa şu anda en kötü durumunda eğer 4 ay sonra alırsan şimdi 3000TL olan bir ekran kartını 2000e bulursun.

Geri
Yukarı