1000 TL'ye Elektrikli matkap önerisi

BİM'de geçen ahşaba vs. kablo geçiş açabilen set aldım. Hırdavatçıdan da beton için 8 ve 7 numara uç (uyumlu dübeller de aldım) ile ahşaba vida rahat girsin diye ahşap için 2.5, 3 ve 3.5 uç aldım. Her işimi görüyor.

Aldığım ürünü sonradan yenilemek istemiyorum iyice araştıracağım. Zaten olabildiğince uygun F/P bir ürün almaya çalışıyorum.

Eğer şarjlı olsun istiyorsan koçtaşta olan model var ben aldım gayet de iyi ama duvar delme işine girmedim Mac allister marka bakabilirsin.

Tavsiye edebileceğiniz uç takımı var mı? Hem vidalama içinde kullanabileceğim bir şey olursa güzel olur.
Bosh'un takımlarının içinde vidalama uçları da çıkıyor. Dikkat etmen gereken şey takımın içinde beton delen uçların içinde 8 MM da olsun. Bazı takımlarda 8 MM beton delen uç yok. Beton delenlerde 6-7 MM oluyor en fazla. Neden 8 MM beton delen uç dersen bazı büyük boy dübeller için lazım oluyor.

BİM'de satılan panç setini de almayı unutma derim. Ahşaba vs. kablo kanalı açmak gibi işlere yarıyor.
BİM'de çok ucuzdu bu set.

Bosh'un takımlarının içinde vidalama uçları da çıkıyor. Dikkat etmen gereken şey takımın içinde beton delen uçların içinde 8 MM da olsun. Bazı takımlarda 8 MM beton delen uç yok. Beton delenlerde 6-7 MM oluyor en fazla. Neden 8 MM beton delen uç dersen bazı büyük boy dübeller için lazım oluyor.

BİM'de satılan panç setini de almayı unutma derim. Ahşaba vs. kablo kanalı açmak gibi işlere yarıyor.
BİM'de çok ucuzdu bu set.
Bu ürünü düşünüyorum benim için şu anlık yeterli ne dersiniz?

Geri
Yukarı