1000 TL'ye fare ve kulaklık önerisi

Bütçe
1000

withme

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Rampage Sn-r10 Alquist ve Rampage Styles 7.1 arasında kaldım öncelikle belirtmek isterim ki daha önce hiç donanım alışverişi yapmadım O yüzden 7.1’miş 5.1’miş anlamıyorum farkını da bilmiyorum. Ayrıca mouse için de yine Rampage Smx-r47 X-Jammer isimli bir model buldum ama biraz küçük duruyor.
Bütçem toplam 1000₺ tavsiyeleriniz var mıdır yoksa bu baktıklarım nasıl?

1200 TL. Bu ikisi de bu fiyata alabileceğin en iyi ürünler diyebilirim. Düz Prime modeli ile aynı kulaklığı kullanıyorum ve ikisinden de fazlasıyla memnunum.

Eğer 200 TL arttırabilirsen bunları almanı tavsiye ederim. CAL! SE bazen 400 civarına düşebiliyor, fırsat kovalayabilirsin. Ya da M300s de alabilirsin mouse olarak. Ya da, Nays ile de 1050'ye geliyor bu ikili. O da bir tercih.

Bütçe artarsa mouse olarak SteelSeries Prime al.

Sizce Sonar 01 yerine CAL! SE daha mantıklı olmaz mı hocam? Belki oyun için dizayn edilmiş olmasa da ses bakımından oldukça iyi bir kulaklık kendisi.

1200 TL. Bu ikisi de bu fiyata alabileceğin en iyi ürünler diyebilirim. Düz Prime modeli ile aynı kulaklığı kullanıyorum ve ikisinden de fazlasıyla memnunum.

Eğer 200 TL arttırabilirsen bunları almanı tavsiye ederim. Cal! SE bazen 400 civarına düşebiliyor, fırsat kovalayabilirsin. Ya da M300s de alabilirsin mouse olarak. Ya da, Nays ile de 1050'ye geliyor bu ikili. O da bir tercih.

Sizce sonar 01 yerine cal! SE daha mantıklı olmaz mı hocam? Belki oyun için dizayn edilmiş olmasa da ses bakımından oldukça iyi bir kulaklık kendisi.

Olur. Oyun için dizayn edilmiş bir kulaklık değil ancak sizin dediğiniz gibi. Prime+ gereksiz bir model. Onun yerine düz Prime alınır.

Hocam kulaklık olarak Havit H2230D nasıl olur?

Eğer 200 TL arttırabilirsen bunları almanı tavsiye ederim. CAL! SE bazen 400 civarına düşebiliyor, fırsat kovalayabilirsin. Ya da M300s de alabilirsin mouse olarak. Ya da, Nays ile de 1050'ye geliyor bu ikili. O da bir tercih.

Sizce Sonar 01 yerine CAL! SE daha mantıklı olmaz mı hocam? Belki oyun için dizayn edilmiş olmasa da ses bakımından oldukça iyi bir kulaklık kendisi.
Özür dileyerekten, kulaklık önerilerinizi beğenmedim zaten birisinin mikrofonu yok. Lakin Steelseries Prime+’yı beğendim alacağım, dediğim gibi gürültü engelleyicili 2 adet mikrofon modeli beğendim fakat hangisi daha iyi karar veremedim lütfen yardımcı olur musunuz?

Özür dileyerekten, kulaklık önerilerinizi beğenmedim zaten birisinin mikrofonu yok. Lakin SteelSeries Prime+'yı beğendim alacağım, dediğim gibi gürültü engelleyicili 2 adet mikrofon modeli beğendim fakat hangisi daha iyi karar veremedim lütfen yardımcı olur musunuz?

İkisi de berbat. Galax sonar daha iyi bir model. Prime+ gereksiz bir model. Düz Prime al.

Seçim sana kalmış. Öneriler belli.

Geri
Yukarı