1000 TL'ye fare ve kulaklık önerisi

Bütçe
1000
Neden berbatlar? Prime+ ile Prime'nin arasındaki fiyat farkı yaklaşık 30₺, neden düz Prime almalıyım?

O kadar az ise Prime+ alınır. Klasik Rampage sana mı anlatayım dostum? Bu bütçede alacaklarının hepsi çöp zaten. En azından alacağın şey belli olsun.

Neden berbatlar? Prime+ ile Prime’nin arasındaki fiyat farkı yaklaşık 30₺, neden düz Prime almalıyım?
Kulaklık olarak buna da bakabilirsin. Rampage alma.
SS prime plus modelinde ekrandan dolayı cızırtı tarzı bir ses sorunu var. Ama kullananlar az olduğunu rahatsız etmediğini söylüyor genelde.

O kadar az ise Prime+ alınır. Klasik Rampage sana mı anlatayım dostum? Bu bütçede alacaklarının hepsi çöp zaten. En azından alacağın şey belli olsun.
Evet anlatmanız için konuyu açtım ve ilk başta belirttiğim gibi bilgim yok dedim. Bahsettiğin ve önerdiğin kulaklık markasını hayatımda ilk defa duyuyorum tanıtır mısın çünkü hiçbir bilgim ve fikrim yok ayrıca yorumları ve değerlendirmeleri bile yok denecek kadar az ve sayılı.

Yapılan yorumlardada 3 yorum var 2 tanesi 1 yıldız.

Evet anlatmanız için konuyu açtım ve ilk başta belirttiğim gibi bilgim yok dedim. Bahsettiğin ve önerdiğin kulaklık markasını hayatımda ilk defa duyuyorum tanıtır mısın çünkü hiçbir bilgim ve fikrim yok ayrıca yorumları ve değerlendirmeleri bile yok denecek kadar az ve sayılı.

Yapılan yorumlardada 3 yorum var 2 tanesi 1 yıldız.

Rampage Türkiye göz boyama merkezidir. En dandik parçalar ile kulaklık yapıp ışıklandırma ve 2 sene garanti koyup postalarlar ucuz fiyattan millette ucuz diye alır. Galax köklü ve iyi bir firmadır kolay kolay üzmez. Bilgisiz olduğunuz için ilk defa duymanız normal. Çok almak istiyorum diyorsan al Rampage. Sonra elinde patlarsa garanti kullanıcı hatası der geçiştirir. Bu bütçede alacağın ürünler pek iyi olmaz ancak en azından ne aldığın belli olsun diye Galax öneriyoruz bu bütçede. Seçim sana kalmış.

Kulaklık olarak buna da bakabilirsin. Rampage alma.
SS Prime Plus modelinde ekrandan dolayı cızırtı tarzı bir ses sorunu var. Ama kullananlar az olduğunu rahatsız etmediğini söylüyor genelde.

Ses sorunu demek doğru olmaz. 1 kişi hariç kimsede kulağına yaslamadan duyulmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı