1000 TL'ye FC 24 için gamepad önerisi

Magamelaa

Hectopat
Daha fazla  
Epic Games üzerinden satın almıştım, FC 24 oynayacağım ama bunun için gamepad lazım. Daha önce Teknosa'dan aldığım değişik markalı bir gamepad ile EA Play üzerinden oyuna girdiğimde okumamıştı veya okuduğunda çok kötüydü tuşların yerleri karışıktı falan.
Bana direkt tak çalıştır veya Bluetooth ile bağla sonra gir oyuna oyna bir gamepad lazım asla programlarla falan uğraşmak istemiyorum.
Bütçe: Maksimum 1000 TL.

@sefer01

Epic Games üzerinden satın almıştım, FC 24 oynayacağım ama bunun için gamepad lazım. Daha önce Teknosa'dan aldığım değişik markalı bir gamepad ile EA Play üzerinden oyuna girdiğimde okumamıştı veya okuduğunda çok kötüydü tuşların yerleri karışıktı falan.
Bana direkt tak çalıştır veya Bluetooth ile bağla sonra gir oyuna oyna bir gamepad lazım asla programlarla falan uğraşmak istemiyorum.
Bütçe: Maksimum 1000 TL.

Hocam bunlar replika diye biliyorum

@sefer01

Hocam bunlar replika diye biliyorum

Yorumdaki resimden de kutusunun replika olduğunu anlayabilirsiniz

Dosya Ekleri

• 2212212.png
    2212212.png
    209,1 KB · Görüntüleme: 12
Hocam soru cevaplarda 1 kalite demiş satıcılar orijinal mi emin olamadım ben ama 2500 TL'lik ürünü niye 1000 TL'ye satsınlar ki.

Hocam bu fiyata asla orijinal yok zaten hiçbir yerde bu fiyata orijinal bulunmaz kutuya aldanmamak lazım da konu çok dağıldı benim için direkt tak çalıştır oyuna gir şeklinde çalışması yeterli orijinal olması önemli değil.

Geri
Yukarı