1000 TL'ye fingertip tutuş için hafif mouse ve mouse pad önerisi

Bütçe
1000 TL

aly68

Kilopat
Daha fazla  
Elim 18 cm civarı, bilekten ölçtüm.
Normalde G402 kullanıyordum. Mouse çok ağır geliyor. Kullandığım alan da dar maalesef.
FPS oyunlarında iyice bocalamaya başladım. İttiğim gibi fare uçuyor tutturamıyorum. Ağır olduğu için de yoruyor.
1000 TL'ye kadar mouse önerisinde bulunabilir misiniz?
Elimi mouse üstüne koydum, galiba fingertip gibi bir tutuşum var.
Mouse çok uzun zamandır kullanıyorum 5-10 yıl olmuştur. Belki de elim artık bu tipe alıştı. Biraz araştırdım FPS oyunları için bu tutuş iyi diyorlardı.
Forumdaki diğer konulara baktım ancak aradığımı tam olarak bulamadım. G300s şu an aklımda olan bir mouse ama daha iyileri vardır o fiyatlara diye düşünüyorum.
Şimdiden teşekkürler.
Bir de fiyat performans yanına alabileceğim mouse pad olursa sevinirim.
İkisini 1000 TL'ye kapatırsam güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bir de farelerde IPS değeri var. Bu fare bu konuda iyi galiba 300 üzeri. Lazer ve optik olarak sensörleri 2'ye ayrılıyor galiba bunun sensörü iyi mi? Forumda araştırdım, çoğu kişi kötü mouse diyor bu model için.

Son düzenleme:
Ağır bir mousetan hafif bir mouseye geçince alışman biraz zaman alacak bendede öyle olmuştu kendi kullandığım mouseyi öneriyorum normalde mouseların yanında 2 tuş olur bunda 4 tane var ve çıkarıp düz hale de getirebiliyorsun kullanmadığın durumlarda. Ayrıca yazılımdan makro vs atayabiliyorsun o +2 tuşa.

Ağır bir mousetan hafif bir fareye geçince alışman biraz zaman alacak bende de öyle olmuştu kendi kullandığım fareyi öneriyorum normalde farelerin yanında 2 tuş olur bunda 4 tane var ve çıkarıp düz hale de getirebiliyorsun kullanmadığın durumlarda. Ayrıca yazılımdan makro vs atayabiliyorsun o +2 tuşa.

Glorious Model O Mat Kablolu Optik Oyuncu Mouse olarak aklıma yazdım. Bunun yanında SS Prime'ıda öneriyorlar. İkisi arasındayım şu anda.​

Ya acaba Logitech G PRO super Light'e benzer ucuz fare mi alsam? Bütün FPS oyuncuları neredeyse onu kullanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı