1000 TL'ye Gaming kulaklık önerisi

Bütçe
1000 TL

Tek tek uğraşamam bulmaya ancak çıkıyor 98 tane. :D

İlla da boş beleş 7.1 olsun dersen.

Ses kalitesi dersen.

Konfor dersen.

Mikrofon olarak telefon kulaklığı mikrofonu kullanırım ses kalitesi önemli dersen.

Kablosuz olsun dersen

Fuxi-H3 fiyatına göre başarılı ancak yazılım desteği meçhuliyeti ve güzel bir eq istemesi harici bir sıkıntısı yok.

Ayrıca bir markanın ürününü kullanıp bende sorun çıkmadı çok iyi demek dünyanın en saçma yorumlarından biridir.

Bir mal önerilirken genele bakman gerekir sende sorun yoksa iyi demek değildir. Tofaş kullanan adamın arabasında sorun yok ama Tofaş iyi mi?

Bu markalarda üç beş sayılı ürün var onlar alınır gerisini at çöpe.

Arkadaşlar FPS oyunlarında iyi ses kasmak için kulaklık arıyorum. Bütçem maksimum 1000TL. Uzun süre boyunca kullanabileceğim rahat, konforlu, ağrı ve terleme yapmayan 7.1 kulaklık arıyorum. Önerileriniz neler?

İyi ses kasmak istiyorsan kulak üstü yerine kulak içi kullanmanı tavsiye ederim ve 7.1 kullanma sesi boğar.

İyi ses kasmak istiyorsan kulak üstü yerine kulak içi kullanmanı tavsiye ederim ve 7.1 kullanma sesi boğar.

Kulak içi veya kulak üstü ile de ses kasılır yeter ki mid ve tizleri güzel olsun.

Her kulak içi ile ses kasılamayacağı gibi her kulak üstüyle de ses kasılamaz. Bir EarPods veya Samsung AKG Type-C ile kasabilirken JBL bilmem ne ile kasamazsın.

Kulak içi veya kulak üstü ile de ses kasılır yeter ki mid ve tizleri güzel olsun.

Her kulak içi ile ses kasılamayacağı gibi her kulak üstüyle de ses kasılamaz. Bir EarPods veya Samsung AKG Type-C ile kasabilirken JBL bilmem ne ile kasamazsın.

Kulaküstüylede olur ama bir kulak içi kadar olmadı benim açımdan, vurguları daha derinden veriyor. Kulaküstündeki gibi yaymadan veriyor daha noktasal hissettiriyor mid tizi eqdanda yapılıyor ama kaliteli EQ olacak. JBL kullanmadım ama stereo özelliği varsa onlada kasılır niye kasılmasın ses netliği çok önemli onu da anakart ve ön panel girişi belirleyecek ben eşsiz ses aldım 85liralık kulaklıkla adamı bedenine kadar hissediyordum gerçek kristal ayak sesiyle ama o sesi hissedebilmek içinde ses seviyesinin bir nebze yüksek olması gerekiyor pahalı kulaklıkla alakalı bir durum değil bu.

Tek tek uğraşamam bulmaya ancak çıkıyor 98 tane. :D

İlla da boş beleş 7.1 olsun dersen.

Ses kalitesi dersen.

Konfor dersen.

Mikrofon olarak telefon kulaklığı mikrofonu kullanırım ses kalitesi önemli dersen.

Kablosuz olsun dersen

Fuxi-H3 fiyatına göre başarılı ancak yazılım desteği meçhuliyeti ve güzel bir eq istemesi harici bir sıkıntısı yok.

Ayrıca bir markanın ürününü kullanıp bende sorun çıkmadı çok iyi demek dünyanın en saçma yorumlarından biridir.

Bir mal önerilirken genele bakman gerekir sende sorun yoksa iyi demek değildir. Tofaş kullanan adamın arabasında sorun yok ama Tofaş iyi mi?

Bu markalarda üç beş sayılı ürün var onlar alınır gerisini at çöpe.
Fuxi-H3 berbat bir kulaklık hocam deneyimledim.

Kulaküstüylede olur ama bir kulak içi kadar olmadı benim açımdan, vurguları daha derinden veriyor. Kulaküstündeki gibi yaymadan veriyor daha noktasal hissettiriyor mid tizi eqdanda yapılıyor ama kaliteli EQ olacak.

JBL kullanmadım ama stereo özelliği varsa onlada kasılır niye kasılmasın ses netliği çok önemli onu da anakart ve ön panel girişi belirleyecek ben eşsiz ses aldım 85liralık kulaklıkla adamı bedenine kadar hissediyordum gerçek kristal ayak sesiyle ama o sesi hissedebilmek içinde ses seviyesinin bir nebze yüksek olması gerekiyor pahalı kulaklıkla alakalı bir durum değil bu.

Sen bassları tizlerini yok eden ürünleri kullandıysan kulak içi ile daha iyi demen normaldir.

JBL basslara önem veriyor detayları düzgün alamıyorsun.

Anakart üzerinden veya ön panelden alman arasındaki fark tamamen enerjiden. Yıllar öncesinden hoparlörüme takılan jak girişi ile cillop gibi ses alabilirken kasamın ön girişinde ses rezalet oluyor.

85₺'lik kulaklığın ses grafiğini bilemeyiz ancak içindeki sürücü dandiktir kablosu dandiktir plastiği dandiktir. Sen para verirken genel olarak kaliteye para veriyorsun. 85₺'lik bir mal ne kadar kaliteli olabilirse o kadarlık kalite alıyorsun.

Ucuz ürünler her anlamda kötü oluyor genelde. malzemesi kötü kablosu kötü sürücüleri kötü ses kalitesi kötü. Fiyat arttıkça birinden birisi iyileşiyor.

Fuxi-H3 berbat bir kulaklık hocam deneyimledim.
@Motionless IN White kullanıyor stok hali ile güzel demişti (Güzelden kasıt kullanılmayacak gibi değil idare eder.). Ufak çaplı bir EQ yaptık çok daha temiz ve güzel bir sesi olduğunu söyledi.

Hani kablosuz olsun deniyorsa tercih edilebilir ancak ayar çekmeden kullanılmasını pek tavsiye etmem şahsen.

Yeni konular

Geri
Yukarı