1000 TL'ye hot swap klavye önerisi

BISHAMON

Hectopat
Zamanında ilk defa klavye aldığımda Gamepower markasının bir modelini aldım. Ancak bu zamana kadar tuşlar birçok sıkıntı çıkardı ve artık yeni bir klavye almaya karar verdim. Yine aynı sorunları yaşamamak adına yaşasam bile en azından çözümü kolay olması için hot swap bir klavye almak istiyorum.
Bütçem 1000 TL fakat piyasa hakkında fazla bir bilgim yok. Eğer isteğimin mümkün olmadığını düşünüyorsanız beni bilgilendirirseniz sevinirim.
Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.
Not: %60 klavyelere de sıcak bakıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanında ilk defa klavye aldığımda Gamepower markasının bir modelini aldım. Ancak bu zamana kadar tuşlar birçok sıkıntı çıkardı ve artık yeni bir klavye almaya karar verdim. Yine aynı sorunları yaşamamak adına yaşasam bile en azından çözümü kolay olması için hot swap bir klavye almak istiyorum.
Bütçem 1000 TL fakat piyasa hakkında fazla bir bilgim yok. Eğer isteğimin mümkün olmadığını düşünüyorsanız beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Bu tarz şeyler genellikle Amazon'da çok fazla bulunuyor bakabilirsin oraya istediğin şeyi kendin seç varsa incelemesi YouTube'dan izle.

E-yooso z11 kendim kullanıyorum çok memnunum öneririm

E-yooso z11 kendim kullanıyorum çok memnunum öneririm
Link atman mümkün mü bulamadım da, teşekkürler bu arada.

Bu tarz şeyler genellikle Amazon'da çok fazla bulunuyor bakabilirsin oraya istediğin şeyi kendin seç varsa incelemesi YouTube'dan izle.
MAGIC-REFINER RK68 hoşuma gitti fakat bazı yerlerde hakkında kötü konuşulmuş, bilgin var mı ?

Amazon.com.tr hocam bu rgb olanı prime ile kargonuz ücretsiz olur ben trendyoldan aldım ama aldığım satıcıda stok kalmamış
Kaç aydır kullanıyorsun yuvarlak bir şey söylemen mümkün mü? Bide sence kablolu olması daha mı iyi olur?

Kablosuz istiyorsan pilli yerine şarjlı bakabilirsin şarjı uzun gidebiliyor klavyelerin ve şarjı bitse bile şarjda iken kullanabiliyorsun yani bir sorun olmuyor.
Tamamdır teşekkürler buna uygun arayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı