1000 TL'ye IPhone 6 Alınır mı?

Siz problem yaşadığınızda telefon problemli olmuyor. Bunu oturtmanız gerekiyor kafanızda. 2 yılı doldurdum telefonla. Hala gayet stabil. Şarjı 1 günü rahat çıkarıyor. Modem ile aramda 2 duvar olmasına rağmen internet bağlantımda problem yok. Tekrarlıyorum. Sizin problem yaşamış olmanız problemli yapmaz bir ürünü. Teknoloji şans işi. Ya bu şanstan kaynaklı ya da kardeşinizin telefon kullanmaya dair fikri olmamasından 2 defa değişim görmüştür bu telefon.

1000 ₺ gibi bir ücretten bahsediyoruz. Ne kadar alınmayacağını düşünsem de bu ücrete bundan iyisi yok gibi bir şey. Düşünebilirsiniz telefonu.

Bir ürüne bu kadar bağlı olma. İkincisi bir ürün değişim görüyorsa bu ürünün kullanıcı hatasından değil, cihazdan dolayıdır. Modemin dibinde full çeken bir ürün 10 metre ileriden internete nasıl giremez bana bir anlatta öğreneyim.

Iphone 6'nın bükülme problemlerinden ve kırmızı ekran sorunlarından bahsetmedim bile.

iPhone 6 Bükülme Sorunu ve Çözümü - Akıllı Telefon

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir ürüne bu kadar bağlı olma. İkincisi bir ürün değişim görüyorsa bu ürünün kullanıcı hatasından değil, cihazdan dolayıdır. Modemin dibinde full çeken bir ürün 10 metre ileriden internete nasıl giremez bana bir anlatta öğreneyim.

Iphone 6'nın bükülme problemlerinden ve kırmızı ekran sorunlarından bahsetmedim bile.

iPhone 6 Bükülme Sorunu ve Çözümü - Akıllı Telefon

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Apple'da hissem yok. Apple kazanınca ben kazanmıyorum. Ürüne bağlılık falan da yok bende. Ne zaman SOS verirse telefonum o zaman değişeceğim. Sen sorun yaşadın diye bu telefonla herkes yaşayacak diye bir olay yok. Ben bir(1) tane bile problem yaşamadım telefonla. Ve arkadaşın kullanımıyla benim kullanımım baya benziyor. Onu mutsuz etmeyecektir performansı. 1000 TL gibi bir fiyatla bu telefonu alacak. Ve bunun gayet iyi olduğunu düşünüyorum.

Modemin dibinde full çeken bir ürün 10 metre ileriden internete nasıl giremez bana bir anlat da öğreneyim.

Benim odamla modemin bulunduğu yer arasında kocaman bir duvar var ve ben problemsiz girebiliyorum internete. Eğer çekmiyor diyorsan bu problemin bende de diğer 6 kullanıcılarında da olması lazımdı kronik olsa. Hala anlamadın. Teknoloji şans işidir. Bazen istediğin gibi gitmez işler. Sana gelen ürün/ürünlerde sıkıntı vardı demek ki. Bende yok. Yakın çevremde tanıdığım 3 tane ıPhone 6 kullanıcısında da yok bir problem. Anlamamak istiyorsan ayrı bir durum.

Bana gitmiş bükülme probleminden bahsetmişsin. Telefon ilk çıktığında bu problem vardı ve çok duyuyordum. Fakat benim gibi çıktıktan belli bir zaman sonraki alanlarda bu probleme rastlamadım ben pek. Benimle beraber alan 3 arkadaş daha var. Üçümüzde de bir problem olmadı şu ana kadar ve memnunuz fazlasıyla. Anlayacağın ben Apple fanboyu değil sadece memnun bir müşterisiyim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı