1000 TL’ye iPhone 6s 64 GB alınır mı?

• Konuyu başlatan evrN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 675
Söyle 800-900'e düşerse alınır ama satarsan çok kâr etmez gibi fakat kullanabilirsin.
16Gb parmak izi çalışmayanlar 1000 TL ama ben o parayı vermem piyasaya bakınca iyi fiyata alıyorum gibi sizce alınır mı? Tek sıkıntısı parmak izi yok.

Söyle 800-900'e düşerse alınır ama satarsan çok kâr etmez gibi fakat kullanabilirsin.
16Gb parmak izi çalışmayanlar 1000 TL ama ben o parayı vermem piyasaya bakınca iyi fiyata alıyorum gibi sizce alınır mı? Tek sıkıntısı parmak izi yok.

Bu işi yapan kişi bu konuyu açar mı :D
Yok hocam öyle değil eski konularımada bakın ben cihaz alırken burdan soruyorum insanlarında fikrini alıyorum.

Yok hocam öyle değil eski konularımada bakın ben cihaz alırken burdan soruyorum insanlarında fikrini alıyorum.
Burada bu piyasaya hakim kişiler yok. En azından ben 2 senedir görmedim.

Parmak izi önemli bir şey, bu sorun değilse alınır. 300 lira verip Deji batarya taktırırsınız en kötü ama parmak izi çok önemli.
Evet farkındayım daha önce ekranı değişmiş cihazın değiştiren telefoncu bozmuş. Deji Woyax batarya elimde var zaten batarya sıkıntı değil ama parmak izi sıkıntılı cihaza bu para değer mi?

Evet farkındayım daha önce ekranı değişmiş cihazın değiştiren telefoncu bozmuş. Deji Woyax batarya elimde var zaten batarya sıkıntı değil ama parmak izi sıkıntılı cihaza bu para değer mi?
Biraz pazarlık yapmaya çalışın hocam. 950'ye bile düşse alın hocam zaten teknisyenmişsiniz bu işlerden bizden daha iyi anlarsınız.1000tl eder mi evet

Satacaksanız zor satılır. Parmak izi çalışmayan bir iPhone'u almak isteyen çok insan yoktur herhalde.

Biraz pazarlık yapmaya çalışın hocam. 950'ye bile düşse alın hocam zaten teknisyenmişsiniz bu işlerden bizden daha iyi anlarsınız.1000tl eder mi evet
950 ok dedi alıcam param güvende ile hadi hayırlısı.

Satacaksanız zor satılır. Parmak izi çalışmayan bir iPhone'u almak isteyen çok insan yoktur herhalde.
Parmak izi çalışmayan cihazların piyasası bile 1500 civarı geziyor ben 2. telefon tarzı alıcaktım parmak izi flextense telefoncular 200-300 tl yapıyor

950 ok dedi alıcam param güvende ile hadi hayırlısı.
hocam param güvende kullanırken dikkatli olun linke iyice bir kontrol edin bu yılın başlarında 6500tl dolandırılmıştık.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoyu da izleyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı