1000 TL'ye iyi bir PC tavsiyesi

Bütçe
1000
@Ueref
1000TL ikinci el için bile zor.2000TL artırırsanız ikinci el APU bakabilirsiniz.

Dostum 550 Ti'den bahsediyoruz. Günümüzde artık GT 1030 bile yetersiz.

Hocam atılan sistemle 550 Ti ile birlikte rekabetçi oyunları 75 FPS üstü GTA 5'i de 50 FPS üstü alırsın çok rahat 1000TL bütçe ile gayet iyi bir sistem.
550 Ti APU'lardan bile iyi şu dönemde bir de.

Hocam atılan sistemle 550 Ti ile birlikte rekabetçi oyunları 75 FPS üstü GTA 5'i de 50 FPS üstü alırsın çok rahat 1000TL bütçe ile gayet iyi bir sistem.
550 Ti APU'lardan bile iyi şu dönemde bir de.
Hocam bulmak zor olur.Ben baktım Letgo'da ilan bulamadım.
Arkadaş anlamıyor 550 Ti sistem daha iyi diyorum. 2000 TL'ye ikinci elde APU sistemi 2'ye katlayacak sistem toplarım.
Ben varsayım yaptım ; arkadaşın bütçesi 1000TL.Boş boş konuşma lütfen.

Hocam bulmak zor olur. Ben baktım Letgo'da ilan bulamadım.

Ben varsayım yaptım; arkadaşın bütçesi 1000TL. Boş boş konuşma lütfen.

Arayınca bulunuyor hocam 10 dakika da bulamazsın tabii 1 2 ay önce 2-3K arası bütçeyle sistem topladım kaç ay baktım ekran kartlarına vb APU denk geldi bana da.

Hocam bulmak zor olur. Ben baktım Letgo'da ilan bulamadım.

Ben varsayım yaptım; arkadaşın bütçesi 1000TL. Boş boş konuşma lütfen.

1000 TL'ye toplayıp paylaşmışım git linklere bak. Sonra gelip burada caz yap yok bulunmaz yok 2000 TL bütçe yap herkesin bütçesi olmayabilir. Ve zaten 2000'e alacağın APU sistemden çok daha iyi bir sistem.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı