1000 TL'ye kablosuz claw grip mouse önerisi

Bütçe
1000
Orochi V2 bakılabilir, Çok küçük bir mouse aklınızda bulunsun. Veya fazla vererek daha güzel bir mouse alabilirsiniz.

Elim biraz büyük, büyük ihtimal bana uymayacak. 1150TL'ye çıkabilirim maksimum. O bütçede neler olabilir?

Fury Z'nin OEM'i Symm1 Wireless, o da Pwnage markasina ait bir model. Pwnage markasi da ana isi mouse olan bir marka ve kalitelidir.

Kulaklık olarak drop Plus gibi bir şey yani. 1150TL'ye çıkarsam nasıl alternatifler olabilir?

Doğrudur. Ancak 1K bütçe de de gidip Razer gibi markalar yerine Rampage almakta istemiyorum.
"Ürün İroncat adlı firma üretiyor. Rampage de buradan alıyor ürünü. Bu ürün en çok Pwnage firması ile ünlendi. Pwnage firması da İroncat'den alıyordu. Kalitesiz bir firma değil. İnternete Pwnage Symm ve Ironcat Symm yazarak ürüne ulaşabilirsiniz."

Bunlar da olabilir. G305 pek iyi değil ama bu bütçede seçenekler böyle.

Doğrudur. Ancak 1K bütçe de de gidip Razer gibi markalar yerine Rampage almakta istemiyorum.

400 çıkıp bunu alabilirsiniz.
Gezindim biraz internette pek bulamadım 1000-1200 TL arası güzel kablosuz.

"Ürün İroncat adlı firma üretiyor. Rampage de buradan alıyor ürünü. Bu ürün en çok Pwnage firması ile ünlendi. Pwnage firması da İroncat'den alıyordu. Kalitesiz bir firma değil. İnternete Pwnage Symm ve Ironcat Symm yazarak ürüne ulaşabilirsiniz."

Bunlar da olabilir. G305 pek iyi değil ama bu bütçede seçenekler böyle.

TUF M4 güzel duruyor, teşekkürler.

400 çıkıp bunu alabilirsiniz.
Gezindim biraz internette pek bulamadım 1000-1200 TL arası güzel kablosuz.

O kadar çıkma imkanım yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı