1000 TL'ye kadar bütçeli oyuncu kulaklığı

Son düzenleme:
Hayırlı olsun.

Yanına da bütçeniz dahilinde hangisini almak isterseniz bir DAC alın ve yola devam edin.

@BehzatAmirim @Shuichi Tatsuo
Hocam anakartımda ALC892/897 ses yongası bulunuyor bir konuda çok takıldım blackshark v2 x mi almalıyım yoksa blackshark v2 mi?
açıkcası v2 nin fiyatı çok yüksek geliyor 2 kat fark var. bir öneri veya tavsiyeniz var mıdır farklı bir kulaklıkta olabilir.

Hocam anakartımda ALC892/897 ses yongası bulunuyor bir konuda çok takıldım BlackShark V2 X mi almalıyım yoksa BlackShark V2 mi?
Açıkçası v2'nin fiyatı çok yüksek geliyor 2 kat fark var. Bir öneri veya tavsiyeniz var mıdır farklı bir kulaklıkta olabilir.

Çok sorun çıkacağını sanmam ancak yine konuda önerilen DAC'lardan size uyanı alabilirsiniz yanına ses kartı olarak.

V2X derim ben çok fiyat farkı var değmez.

Hocam anakartımda ALC892/897 ses yongası bulunuyor bir konuda çok takıldım blackshark v2 x mi almalıyım yoksa blackshark v2 mi?
açıkcası v2 nin fiyatı çok yüksek geliyor 2 kat fark var. bir öneri veya tavsiyeniz var mıdır farklı bir kulaklıkta olabilir.
Blackshark V2X ve V2 arasında ki tek fark ses kartı değil. V2'nin ses kalitesi daha iyi, kabloları speedflex, çıkarılabilir mikrofon, kumaş pedler ve THX yazılımı gibi artıları var.

Alacaklar veya kararsızlar için fikir oluştursun arkadaşlar ürünü yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. Ürünün rahatlığından veya malzeme kalitesinden bence bir eksiği yok fakat gene bence ses kalitesi çok iyi değil. İlk taktığımda çok iyi hissettirmişti müzik dinlerken falan ama oyunlarda pek istediğimi alamadım. Warzone oynuyorum insanlar benim geldğimi rahatlıkla duyabilirken ben kesinlikle yanıma geleni duyamıyorum bile. Ses yüksek olsa da boğuk bence. Bunu yorumlarda ki arkadaşların dac öneriyle çözebileceğimi söylediler ama bilemedim çözülür mü emin değilim.

Alacaklar veya kararsızlar için fikir oluştursun arkadaşlar ürünü yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. Ürünün rahatlığından veya malzeme kalitesinden bence bir eksiği yok fakat gene bence ses kalitesi çok iyi değil. İlk taktığımda çok iyi hissettirmişti müzik dinlerken falan ama oyunlarda pek istediğimi alamadım. Warzone oynuyorum insanlar benim geldğimi rahatlıkla duyabilirken ben kesinlikle yanıma geleni duyamıyorum bile. Ses yüksek olsa da boğuk bence. Bunu yorumlarda ki arkadaşların DAC öneriyle çözebileceğimi söylediler ama bilemedim çözülür mü emin değilim.

Bir adet equalizer yapacabileceğiniz program indirin ve kendinize göre tizlerin midlerin fazla olduğu bir equalizer ayarı yapın çözülsün boğukluk sorunu.

Tabii 7.1 açık olup olmaması da etki eder.

Alacaklar veya kararsızlar için fikir oluştursun arkadaşlar ürünü yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. Ürünün rahatlığından veya malzeme kalitesinden bence bir eksiği yok fakat gene bence ses kalitesi çok iyi değil. İlk taktığımda çok iyi hissettirmişti müzik dinlerken falan ama oyunlarda pek istediğimi alamadım. Warzone oynuyorum insanlar benim geldğimi rahatlıkla duyabilirken ben kesinlikle yanıma geleni duyamıyorum bile. Ses yüksek olsa da boğuk bence. Bunu yorumlarda ki arkadaşların dac öneriyle çözebileceğimi söylediler ama bilemedim çözülür mü emin değilim.
Hocam artı ve eksilerini yazabilir misiniz? Ben de 1000 lira bütçeyle bir kulaklık bakıyorum, Blackshark V2 X ilk tercihim gibi duruyor. Görüşlerinizi öğrenmek isterim.

Hocam artı ve eksilerini yazabilir misiniz? Ben de 1000 lira bütçeyle bir kulaklık bakıyorum, Blackshark V2 X ilk tercihim gibi duruyor. Görüşlerinizi öğrenmek isterim.
Çok bilgili değilim sana bu fiyata en iyisi falan diyemem ama şöyle söyleyeyim;
Rahatlık ve malzeme kalitesi bakımından muadillerini bilmiyorum ama bence çok iyi.
Ses default ayarlarda boğuk geliyodu burdakilerin önerisiyle ses programı kullandım ses kalitesi ikiye katlandı ve memnun kaldım. Bana göre şuan en büyük eksiği mikrafon biraz büyük ve görünüşü bence 10/6 falan çok sade bir kere. Eğer iyi olsaydı steelseries arctis 3 ün tasarımı çok iyiydi mesela onu alacaktım ama bu daha iyi dediler riske atmadım. Genel olarak memnunum yani.

Geri
Yukarı