1000 TL'ye kadar kasa önerisi

Bütçe
1100

CarryLeMore

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Bu konu hakkında daha önce başlıklar açılmış ancak hepsine fazlasıyla zam gelmiş bulunmakta o sebeple güncel bir başlık açmak istedim. Yeni bir kasaya ihtiyacım var ARGB istemekteyim. ASUS Aura Sync uyumlu Prime B450M-A II anakarta sahibim, desteği var sanırsam. Aklımda iki adet kasa bulunmakta:
Hiper Zelda 4x120mm ARGB Gaming ATX Kasa - incehesap.com
Bu kasa beni çok cezbetti görünüşü vs aşırı hoş ve ihtiyaçlarımı karşılıyor 240mm radyatör desteğine ihtiyacım var ve tam istediğim gibi üste takabiliyorum ancak sitedeki 3 yorum dışında internette tek bir yorum inceleme bulamadım. 2. olarak:
Bu ünlü kasa aklımda ancak fan hızını otomatik ayarlamakta vs sorun çıkarttığını ve kontrolcüsünün 6 pinli olduğunu bu sebeple kendi fanlarımı bağlayamadığımı öğrendim. Değiştirildi tarzı şeyler de gördüm ancak çok emin olamadım eğer değiştirildiyse 10 adet fan desteği beni çok cezbetti görünüşü diğerine nispeten çok hoşuma gitmese bile araştırmalarıma göre en güzel bunu bulabildim diğer kasanın kontrolcüsü hakkında bir bilgim bulunmamakta ne yazık ki bilsem direkt ilk linkini paylaştığımı seçeceğim. Eğer çok güzel özel bir kasa öneriniz olursa bütçemin biraz daha üstüme çıkarım ancak çok sıcak bakmıyorum daha fazla vermeye. Yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden teşekkür ederim.

Bu kasa dikkatinizi çeker mi?
Teşekkür ederim ancak ön tarafının mash ve ARGB olmasını istemekteyim.
Kullanıyorum, çok memnunum.
Dün baktığımda 1600tl idi çok teşekkür ederim görünüşü benim tercihlerime göre pek güzel gelmiyor ancak en iyi seçenek bu sanırım aklımda sadece Hiper Zelda kalacak ancak bilmeden hareket etmek istemiyorum. Hangi marka anakart ile kullanıyorsunuz AuraSync den bahsetmemişler incelemesinde ancak çok bilgi sahibi değilim giriş isimleri vs söylediler.

Son düzenleme:
Dün baktığımda 1600tl idi çok teşekkür ederim görünüşü benim tercihlerime göre pek güzel gelmiyor ancak en iyi seçenek bu sanırım aklımda sadece Hiper Zelda kalacak ancak bilmeden hareket etmek istemiyorum. Hangi marka anakart ile kullanıyorsunuz AuraSync den bahsetmemişler incelemesinde ancak çok bilgi sahibi değilim giriş isimleri vs söylediler.
Kardeş kaçırma bence. Emin ol fotoğraflardakine göre çok çok daha güzel ve geniş. Kumandasıyla RGB kontrolüde yapabiliyorsun. Teknobiyotikde kasanın inceleme videosu var izleyebilirsin. MSI B550 Gaming Wifi Edge anakart ile kullanıyorum.

Attığınız kasa alınabilir isterseniz buna bakabilirsiniz.

Attığınız kasa alınabilir isterseniz buna bakabilirsiniz.

Çok teşekkürlerimi sunarım areocoolun RGB'leri daha güzel gibi geldi darka göre ikinci kasa da zevkime daha çok uyuyor 20x2 fanlı kasaların görünüşüne bir ısınamadım ne yazık ki.
Normalde riske girmem böyle şeylerde ancak bir çılgınlık yapıp Hiper Zelda’yı sipariş ettim neden bilmiyorum geldiğinde yorumlarımı benden sonraki arkadaşlar için bırakırım yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.

Çok teşekkürlerimi sunarım areocoolun RGB'leri daha güzel gibi geldi darka göre ikinci kasa da zevkime daha çok uyuyor 20x2 fanlı kasaların görünüşüne bir ısınamadım ne yazık ki.
Normalde riske girmem böyle şeylerde ancak bir çılgınlık yapıp Hiper Zelda’yı sipariş ettim neden bilmiyorum geldiğinde yorumlarımı benden sonraki arkadaşlar için bırakırım yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.
Siz bilirsiniz ama Hiper markasının bir kasasına 900 TL'ye yakın para verilmez. Bütçeniz dahilinde bir dolu kaliteli kasa alabilirken yanlış bir tercih olduğunu belirtmek isterim.

Örnekler:

BitFenix Nova Mesh SE Siyah Tempered Glass ARG
SilverStone Fara R1 PRO 4x12cm ARGB
Galax Revolution 01 4x12cm ARGB
Raijintek PONOS MS 4x12cm ARGB

Son düzenleme:
Ürüne elime ulaştı, ne yazıkki beklediğim gibi değil ve fiyatını hak etmiyor.. Normalde böyle bir şey yapmazdım neden çılgınlık yaptığımı ben de anlamadım 😅 İade etmekteyim.

Geri
Yukarı