1000 TL'ye kadar kulak içi kulaklık önerisi

MelihQ

Kilopat
Daha fazla  

Şu an için şu ikisini keşfettim. Önerilerinizi bekliyorum.

Sabah forumda birisi bimden Jabra elite 3 alacağını belirtmişti, belki fiyatı daha uygundur araştırabilirsiniz.

Farklı bir öneriniz var mı? Jabra Elite 3 alacağım sanırım araştırıyorum da F/P olarak bu kulaklığı tavsiye etmişler çoğunlukla.

Hocam buds 2 Yi araştırdınız mi ? Veya bilen varsa buds 2 mi Jabra elite 3 mü

Akakçe de siyah renk için buds pro 990 TL gözüküyor sitede stok var sepete eklenebiliyor, çok tuhaf.

Hocam buds 2 Yi araştırdınız mi ? Veya bilen varsa buds 2 mi Jabra elite 3 mü

Akakçe de siyah renk için buds pro 990 TL gözüküyor sitede stok var sepete eklenebiliyor, çok tuhaf.

Bildiğim kadarıyla PTT AVM'den çoğu mağaza yan sanayi veya ikinci el ürün satıyor. Bu da onlardan bir tanesidir diye düşünüyorum. Orjinali 3.000 TL'den fazla.

Buds 2'yi de gördüm fakat Jabra ile arasında çok bir farkı yok diye yorumlar gördüm. Buds 2 özellikle samsung telefonlarda güzel ses veriyormuş. iPhone 13 mini kullanıcısı olduğumdan onu eledim kafadan.

Bildiğim kadarıyla PTT AVM'den çoğu mağaza yan sanayi veya ikinci el ürün satıyor. Bu da onlardan bir tanesidir diye düşünüyorum. Orijinali 3.000 TL'den fazla.

Buds 2'yi de gördüm fakat Jabra ile arasında çok bir farkı yok diye yorumlar gördüm. Buds 2 özellikle Samsung telefonlarda güzel ses veriyormuş. iPhone 13 mini kullanıcısı olduğumdan onu eledim kafadan.

Hocam Oppo enco Air 2 Pro modeli var. Biraz araştırdım da Türkiye'de inceleyen çok az yorum falan da az. Teknoloji mağazalarında 1100 ₺ ye falan satılıyor. Bilen kullanan var mıdır ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı