1000 TL'ye kadar kulaklık önerileri

Hocam selamlar, bana da mikrofonsuz film, müzik izlerken, discord ortamında kullanacağım mikrofonsuz bir kulaklık lazım bu Superlux HD681 için çok fazla tiz ses var demişler, film, müzik için nasıl, oyunlarda fps harici üzen bir kulaklık mı tecrübenizi paylaşır mısınız

Hocam selamlar, bana da mikrofonsuz film, müzik izlerken, discord ortamında kullanacağım mikrofonsuz bir kulaklık lazım bu Superlux HD681 için çok fazla tiz ses var demişler, film, müzik için nasıl, oyunlarda fps harici üzen bir kulaklık mı tecrübenizi paylaşır mısınız

Merhabalar hocam.
HD 681'in tizi birazcık çok geliyor başta fakat ben sonradan alışmıştım.

Özellikle açık dünyalı oyunlarda her şeyi oldukça doğru bir konumdan güzel bir şekilde duymanızı sağlıyor ki bence sürükleyiciliği olumlu etkileyen bir faktör.

Müzik için müthiş. Şarkılardaki ince efektleri güzel yakalıyorsunuz. Bas sıkıcı olmayacak kadar yeterli ama abartılı değil, diğer sesleri boğmuyor. Netlik muazzam, özellikle fiyatına göre inanılmaz sayılır. Enstrümanlar zengin ve doğal hissettiriyor.

Film izlemiyorum hiç ama dizilerde sorunsuz kullanmıştım güzel bir deneyimdi.

Hocam selam, bana da mikrofonsuz film, müzik izlerken, Discord ortamında kullanacağım mikrofonsuz bir kulaklık lazım bu superlux HD681 için çok fazla tiz ses var demişler, film, müzik için nasıl, oyunlarda FPS harici üzen bir kulaklık mı tecrübenizi paylaşır mısınız?

Hala kullanıyorum ve evet tizleri biraz fazla. Alışınca çok sıkıntı olmuyor ancak başta birazcık kulak tırlamıyor değil.

Dediğiniz dallarda üzeceğini sanmam en azından beni üzmedi.

Geri
Yukarı