1000 TL'ye kadar kulaklık ve 2.el 400-500 TL arası ses kartı önerisi

Makaleler
13
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: Ryzen 5 1600AF 3.8 All Core / Asrock B450M Pro4 / HyperX Fury 2x8 3600Mhz Cl16 OC / SilverStone PermaFrost 240 / EVGA RTX 3060Tİ FTW3 Ultra LHR / XPG İnvader
Ses sistemimi daha çok tatmin olabileceğim bir sistem ile değiştirmek istiyorum. Mikrofon şu anda önemsiz olduğundan dolayı kulaklık ve ses kartı alacağım.

Arkası açık veya yarı açık model olursa daha iyi olur kendi açımdan. Konforu süper olsun demiyorum ama kütük olmasın en azından taktığımda az da olsa rahat edebileyim.

Ben Superlux HD681 düşündüm kulaklık olarak ama daha iyi ürünler varsa fiyat bandında önerilere açığım.

Alacağım kulaklığı güzel bir şekilde destekleyecek bir USB ses kartı da önerebilirseniz 2.el üzerinden güzel olur.

Ses sistemimi daha çok tatmin olabileceğim bir sistem ile değiştirmek istiyorum. Mikrofon şu anda önemsiz olduğundan dolayı kulaklık ve ses kartı alacağım.

Arkası açık veya yarı açık model olursa daha iyi olur kendi açımdan. Konforu süper olsun demiyorum ama kütük olmasın en azından taktığımda az da olsa rahat edebileyim.

Ben Superlux HD681 düşündüm kulaklık olarak ama daha iyi ürünler varsa fiyat bandında önerilere açığım.

Alacağım kulaklığı güzel bir şekilde destekleyecek bir USB ses kartı da önerebilirseniz 2.el üzerinden güzel olur.

Bas seviyorsanız HD 681 EVO bakın. Biraz daha güçlüdür bas yönünden. Onun dışında HD 681'den memnun kalırsınız.

Son düzenleme:
Bas seviyorsanız HD 681 EVO bakın. Biraz daha güçlüdür bas yönünden. Onun dışında HD 681'den memnun kalırsınız.

Bass sevdalısı değilim. Dengeli bir sesi tercih ederim her zaman. Bass hissettirsin kendini ama aradan gelen sesleri net bir şekilde alabileyim derdim.

Bu bütçede ses kartı alacağına anakarta bağla.

2.el olacağından daha iyi şeylerin çıkabileceğini düşünüyorum.

Yine anakarta bağlayabileceğim bir ses kartı da olur.

2.el olacağından daha iyi şeylerin çıkabileceğini düşünüyorum.

Yine anakarta bağlayabileceğim bir ses kartı da olur.

Emin ol çoğu ses kartı şu an senin PSU'dan gelen kadar temiz bi elektrik sağlamak için uğraşıyor ve anakartın her neyse ondaki alc892'nin ayarında bi çip kullanıyor. Özellikle minik USB/PCI olanlardan uzak dur.

Geri
Yukarı