1000 TL'ye kadar mekanik klavye önerisi

Arkadaşlar maksimum 1000 TL'ye kadar mekanik klavye istiyorum ancak sadece bilindik markaları merak ediyorum. Bundan kastettiğim ASUS Logi Razer vb. gibi markalar hepsini sayamadım siz anlamışsınızdır. Önerilerinizi bekliyorum, iyi geceler.
Eğer 300TL falan artarsa bütçen Asus Geri Ödeme ve Nays kampanyası ile birlikte 1300 civarına geliyor bu klavye ille de marka olacaksa.

Önerilerim:

H

Hocam Rampage önermeyin kötü anılarım var 1 kere tahta parkeye düşüp kırılmıştı sadece göz yanıltma bir işe yaramıyor

Olabilir herkesin yaşadığı farklı ama sadece bir sebepten ötürü bütün bir markayı kötü görmeye gerek yok bence yaşadığın şey kötü bir şey ama yine de o kadar da kötü gözle bakmamanı tavsiye ederim

Olabilir herkesin yaşadığı farklı ama sadece bir sebepten ötürü bütün bir markayı kötü görmeye gerek yok bence yaşadığın şey kötü bir şey ama yine de o kadar da kötü gözle bakmamanı tavsiye ederim
Taylandlı çocukları çalıştırıp sonra ürettikleri klavyeyi alıp üzerine marka basıyorlar, gelmişsin kötülemeyin yahu. Diyorsun.

https://www.akakce.com/klavye/en-uc...lolu-mekanik-oyuncu-si-fiyati,1701988956.htmlbu iyi

Hocam sonunda adam gibi öneren birisi. Hocam 1300 TLye çıkaramam bütçeyi 1000 tlyi zor gördüm zaten attığınız logitech ürününde ışık olsa direkt alacağım ama ışık yok
Eğer 300TL falan artarsa bütçen Asus Geri Ödeme ve Nays kampanyası ile birlikte 1300 civarına geliyor bu klavye ille de marka olacaksa.

Önerilerim:

Geri
Yukarı